Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok egy jóképű pali,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy jóképű pali, de eléggé szép barátnőm van. Zavar, hogy sokan udvarol (ná) nak neki, hogy szokjam ezt meg? Kicsit parázom is.

Figyelt kérdés
Nagyon rendes lány, nem csak kívül szép, hanem belül is. Néha azon töprengek, hogy hogy is sikerült egy ilyen lányt megfognom. Mivel? Vannak jó, úgymond megnyerő tulajdonságaim, de megvannak a hibáim is. Mégis, érzem, hogy szeret és én is őt. De nem tudok hozzászokni, hogy mások is megbambulják az utcán pl. Nagyon idegesít. De azért büszke is vagyok hogy pont én kellettem neki nem más, de akkor is néha kicsit parázom.
2011. nov. 27. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy hasonló szitum. Bekóborolt hozzánk egy gyönyörű kismacska,engem választott és nem kellett neki senki más. De olyan szép volt meg aranyos,hogy mindenki szemezett vele hogy milyen szép jó lenne ha neki lenne ilyen. Nagyon féltettem hogy majd átsétál valakihez és nem látom többé. Kizártam a kertből hogy nehogy a kerten keresztül elszökhessen. Nem tetszett neki ugyhogy elment és egész nap nem láttam. De aztán viszajött mert szeretett és többé nem korlátoztam. Azóta mindig velem van soha nem kóborol. Tudom egy emberről van szó a te esetedben de azért van egy kis hasonlóság. Ne kössed így magadhoz mert othagy téged. Ha már téged választott pedig jobbat is kaphatott volna akkor most nem lenne veled. Szeret téged szóval nem fog csak úgy továbbálni egy másik fiúhoz.
2013. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!