Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más egyetem. Más város? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más egyetem. Más város? Meg fog csalni?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már 1,5éve együtt vagyunk. ő a ZMNE-re vagy az RTF-re menne, de én nem tehetem meg anyagi okokból, h Pesten tanulhassak. félek, h vége lesz, és a sok izompacsirta közt talál nálam jobbat. én csak max a szomszéd város egyetemét tehetem meg anyagilag. de ő meg elmenne egy olyan egyetemre/fősulira, aminek 95% fiú:S

én naon szeretem, de nagyon aggódom, egy gyólyatábor, egy félresikerült buli és ott a baj. mit tegyek? szeretem, de nem akarom elveszíteni!!!

Ui: havonta csak 1-2szer taliznánk, mer csak akko jönne haza+ kötelező kolija mellett nem nagyon lenne rám ideje. :S


2009. febr. 7. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy meg fog csalni, de az sem biztos, hogy együtt fogtok maradni. Én egyetem előtt 4 évig jártam a barátnőmmel és egy év egyetem után előállt a mesével, hogy nála elmúlt. Persze ez az elmúlás egy másik srác képében jelentkezett.
2009. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem kell idegeskedned, ha szeret akkor nem fog felrelepni, de ha meg felrelep akkor nem vagy neki annyira fontos, ugyh akkor nem vagy elge jo neki..de ha mar masfel eve egyutt vagytok akkor szerintem fontosabb vagy te neki, mint egy futo kaland...ugyh bizz benne es a kettotok szerelmeben..udv.
2009. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 24 éves lány vagyok. Mi a párommal 2 éve voltunk együtt, amikor elmentem fősulira, ő maradt otthon, dolgozott. Kolis is voltam, albérletes is és mi is sajnos ritkán találkoztunk. Nagyon szerettem, így sosem csaltam meg. Megtehettem volna bulikban is, máshol is. Lett volna rá alkalmam, jelentkezők is akadtak, de soha még csak 1 csók sem csattant el, mert én csak a páromat szerettem. Ha igazán szeret akkor nem fog megcsalni, ha nem szeret akkor meg hagyjad, hagy menjen. Én nagyon szerettem, meg még a mai napig nagyon szeretem. Elvégeztem a fősulit, hazajöttem hozzá, együtt lakunk és a nyárra várjuk az első babánkat. Ne aggódj! Ha szeret, biztosan nem csal meg!
2009. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szijja nem akarok rossz indulau lenni de szerintem az időhiány és a távolság miatt fog szét menni a kapcsolat... még ha nem is fog megcsalni, amire valljuk be nincs sok esély hiba szeret elcsábulat mégha nem akar akaratlanul is. de szerintem most készülj fel a legrosszabbakra... remélem tudtamvalamit segíteni bocs ha tul nyers voltam...
2009. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát lehet időhiány lesz az oka:S az a baj, h az van most is:$

+ még sokat veszekszünk, de én ezek ellenére Szeretem!

csak tudjátok mien az, más város, új emberek....bulik...stb...de ennyi erővel lehet h én találok mást, aki jobban megfog! köszi a válaszokat, de azért írhattok még:) kivi vok:)

2009. febr. 7. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Ehh... Milyen csaj ez? Zrínyire megy??? Sose használnám az erőfölényemet a barátnőmmel szemben, de valahogy engem nem vonz, ha az "asszony" simán le tud csapni. :P

Amúgy meg: Igen, megszívtad, a havi 1-2 találka lósz@r, ha nem jön gyakrabban haza én már most dobnám a helyedben. Ennek nincs értelme, a távkapcsolat még heti 2 alkalommal is hiperrossz (tapasztalat), nem hogy így.

2009. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Én sem foglak túl sok jóval biztatni.

az új környezet, az új emberek fenekestül felforgatják az ember életét, különösen, ha impulzív személyiség.

amikor én betettem a lábamat az egyetemi gólyatáborba, másnap este halálosan belehabarodtam egy srácba, holott egyáltalán nem terveztem ilyesmit, mert az előző szerelmemet sirattam. nagyon erősnek és érettnek kell lennie a kapcsolatotoknak, hogy kibírja az újdonság varázsát. ráadásul a távolság így is úgy is lazítani fog valamelyest a köteléken, ami köztetek van. de ne legyen igazam.

2009. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én is pont igy vagyok, mi is másfél éve vagyunk együtt, de én bizom benne, hogy minden rendben lesz. Mi is kb igy fogunk találkozni, de figyelj, bizol a párodban? gondolom igen. szereted? igen. Szeret? igen. Akkor? jöhet akármi, úgyis melletted fog kitartani.

nem igaz az, hogy én erre nem gondoltam, de hidd el tudom azt, hogy másfél éve életem szerelmével vagyok, megbizok benne annyira, hogy ezt kibirjuk...Nekünk 8 évről van szó, mégis belevágunk, lesz valahogy, s bizunk abba, hogy jó lesz. Már beszélgettünk eljegyzésről is, családról....

Ha nem úgy alakulna valami, akkor úgy kellett lennie, de hinni mindig kell az álmainkban:)

Kivánok kitartást Nektek:)

2009. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öt évig volt kapcsolatom és ebből 3-at koliban töltöttem tehát hétvégente taliztunk.én nem csaltam meg és ő hálából rámunt.
2009. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. megpróbáljuk, mert nincs más:S

ennek ezek szerint akkor így kell lennie.... majd a sors eldönti;)

2009. febr. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!