Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Égő, hogy az öcsém focista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égő, hogy az öcsém focista csapattársával kavarok?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, öcsém 18 éves, és egy csapatban focizik egy iszonyatosan jóképű szintén 18 éves sráccal, aki folyamatosan flörtölt velem. Máté kinézetre nagyon bejött (kidolgozott test, izmos vádli), és egy hete engedtem a csábításnak, bár cikinek tartottam. Máté úgy kinyalt és megkefélt, mint még senki, egy hete mindennap kúrunk, én ennél többet nem is akarok, mert tök égő, hogy az öcsém 18 éves haverjával kavarok, nem?
2011. nov. 27. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mázlista a srác. :)
2011. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

kicsit nyersen fogalmaztál :DDD

sztem csak te érzed annak :/

2011. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
én is 18 vagyok ki dolgozot vádli meg test kedves is vagyok :D én is szárazra nyalnálak :P am nem égő
2011. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pont ezt tartom égőnek, ha ez kiderül, akkor a többi hülye csapattársa azt hiszi, hogy könnyen ágyba vihet. Egyébként viccen kívül tényleg arra indultam be, amikor egy hete kinn voltam az öcsém egyik meccsén, és Máté a meccs után az öltözőbe tartva levette a mezét, és az izmos vádliján a sportszár is lecsúszott :))
2011. nov. 27. 16:58
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Mocskos pofájú egy kurv@ vagy te!
2011. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
kamu
2011. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

ma 17:16

Te meg egy bunkó paraszt vagy,de olyan aki szalonnás kalippót is bicskával eszi.

Savanyú a szőlő mi?

Biztos egy kocka vagy aki puncinak a szagától is elélvezne és nem jut ki neki ilyen nő meg ilyen alkalom.

Kicsit leállhatnátok már ezzel a ribizéssel baromi uncsi.Keres egy kis csajt akit bögdösni kell és nincs benne semmi vadság.


24F

2011. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Manócska'90 ***** válasza:
Tetszik? Járj vele. Ki nem sz@rja le, hogy mit gondolnak mások?
2011. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ma 18:08-as vagyok.

Lemaradt:

Ne foglalkozz senkivel,ha jól érzed magad vele akkor hajrá.Kit érdekelnek mások őszintén?Mit számit mások véleménye?

Őszintén szarjál mindenkire,ha jól érzitek magatokat akkor hajrá gyertek össze.Évezzétek az életet meg egymást maximálisan

2011. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

18:18

Nő vagyok, és egyáltalán nem gerjedek a punciszagra! :) Amit írtam, azt pedig a kérdező stílusához igazítva írtam.


"úgy kinyalt és megkefélt, mint még senki, egy hete mindennap kúrunk"


Ezt szerintem normálisan is meg lehetett volna fogalmazni, én speciel szexelni vagy szeretkezni szoktam (kizárólag kapcsolatban), nem pedig kúrni...


25/N

2011. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!