Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Égő, hogy az öcsém focista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égő, hogy az öcsém focista csapattársával kavarok?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, öcsém 18 éves, és egy csapatban focizik egy iszonyatosan jóképű szintén 18 éves sráccal, aki folyamatosan flörtölt velem. Máté kinézetre nagyon bejött (kidolgozott test, izmos vádli), és egy hete engedtem a csábításnak, bár cikinek tartottam. Máté úgy kinyalt és megkefélt, mint még senki, egy hete mindennap kúrunk, én ennél többet nem is akarok, mert tök égő, hogy az öcsém 18 éves haverjával kavarok, nem?
2011. nov. 27. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És ezért ribi?

Pont ez hiányzik belőletek egy igazi vadmacska aki vadóc,aki kimondja,hogy imád b___ni.Sajnos az a baj veletek nem csak a nőiesség kezd kihalni hanem az igazi belevaló p_csás viselkedés.Ettől még nem lesz ribi valaki ha néha ilyen stilusa van sőt nekünk pasiknak ez bejön nagyon is.

2011. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
az az égő hogy akárki csak úgy megtöcskölhet. nem az hogy 18.
2011. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
focista? akkor inkább ne menőzz vele.
2011. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
P*csás viselkedés? :) Tőlem aztán nem hiszem hogy "p*csásabb" az illető, de mindennek megvan a maga helye és ideje. Néha egy nőnek tudnia kellene moderálni magát. A legtöbb kontextusban pedig az ilyen "imádok kúúrni" típusú kifejezések inkább közönségesek mint nőiesek.
2011. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl egyenes volt, de azért nem a szeretkezést írtam, mert nem szeretkezés volt, hanem kefélés. Nem vagyok belezúgva, hanem jólesik a szex, de cikinek tartom a szitut, hogy egy 18 évessel kezdtem viszonyt. Meg hogy pl az öltözőbe az öcsém füle hallatára miket mesélhet.
2011. nov. 27. 19:37
 16/20 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg hogy 18, hanem hogy bármikor bárhopl betöcsköl...
2011. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jó, de basszus írhattad volna úgy is hogy szexeltek. Az sem feltétlen jelent szeretkezést. Egyébként meg jah, aggódhatsz, mert ha peched van, még az öcséd is tudni fogja milyen szűk a puncid...
2011. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Máté a priccking....
2011. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 19:50


miért szűk?

2011. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy kiherélem, ha elmondja az öcsémnek. Egyáltalán azt, hogy lefeküdtünk, nemhogy a pózokat, ahogy csináltuk. Remélem, hogy névtelenül sem ez a téma az öltözőben.
2011. nov. 27. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!