Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Télleg komolyan jár velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg komolyan jár velem vagy csak hülyit?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit nagyon szeretek 6 hónapja várok rá. és ö ezt tudja. sokat csalódot ö. de bizonyitotam neki hogy benem nem csalodna mindig melete vagyok ha baj van még akkoris. de viszont 1 honapot járt a barátnömel csak a lány dobta öt. és most velem jár 6 napja és azt mondta hogy rá jött arra én meg érdemlem hogy ö szeresen engem. sokat beszélgetünk, de félek nehogy átverjen,6 napja járunk de még nem volt randi. nem tudom miért de kicsit ugy érzem mintha hülyének nézne. levagyok törve :(. valakit ha kérhetek adjon egy kis tanácsot.
2011. nov. 27. 18:27
1 2
 1/11 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
83%
Ó jaj... ha majd lefordítod magyarra ezt a rejtjeles szöveget, segítünk...
2011. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6napja jártok,de még nem is keresett?Hát szerintem felejtsd el....
2011. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Évekig jártam egy lánnyal. Be a városba, iskolabusszal.
2011. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel és filágosíts ki róla hogy ez neked nem jó vagy megváltozik és komolyan vesz vagy pápá.pórbaidő nincs!
2011. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
minden nap beszélünk sokat mert ir nekem. találka még azért nem volt mert most a kereszt szüleinél van. de szerintem hazudik. söt igy tesz éngem probára szerintem mert fél. sokat csalódot fél hogy el hagynám vagy ilyesmi. de sose hagynám el mert imádom.
2011. nov. 27. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Korotok?


Egyébként ha egy fiú azt mondja, hogy Te megérdemled, hogy Ő szeressen téged, akkor vagy sokat képzel magáról, vagy nagyon hülyének néz téged, és elképzelhető hogy át fog verni.


Írhatsz privát üzenetet, lelki támaszt szívesen nyújtok. :)

2011. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ö nagyon érzésekel teli fiú régóta ismerem öt. lehet azért ilyen mert még érez a lány iránt. én már nem értek semmit. ha meg is kérdezek töle most pár dolgot ketönkröl nem merem meg kérdezni mert félek a választol ami esetleg nekem lenne rosz. :(
2011. nov. 27. 18:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elárulod a korotokat?
2011. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
irtam privát ba korunkat
2011. nov. 27. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:

A nyelvtani és fogalmazási hibákra nem térek ki, nem az volt a kérdés, de azért ejnye...


"azt mondta hogy rá jött arra én meg érdemlem hogy ö szeresen engem" - ez az ami nekem azt mondja, hogy hagyd a fenébe. Értelmes férfi nem mondana ilyet egy nőnek.


-Te Zsuzsi.. tudod mire jöttem rá?

-Na mondjad Pali! =)

-Szerintem, te megérdemled, hogy szeresselek!! :O

-OMFG! :3


Ugye, hogy fura?

2011. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!