Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kifejezi eléggé a kötődésemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kifejezi eléggé a kötődésemet?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretnék karácsonyra gravírozott gyűrűt venni.A gravírozás tartalmazza a kapcsolatunk kezdetének a dátumát, valamint az ő és én keresztnevünket egy & jellel. Ez kifejezi eléggé a kötődésemet? Netán túlságosan erőteljes ragaszkodást mutat számára? Ha igen, akkor milyen ékszert kellene vennem, hogy ne érezze túlságosan ráakaszkodónak? Várom a válaszokat!
2011. nov. 27. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de lehet ,hogy nem.


Az én véleményem szerint igen.

2011. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Ennyire ne legyél papucs, még a macskám sem ilyen ragaszkodó, kicsit lazulj el aztán gondolkodj. De ékszer az jó ötlet, de azért ne vásárold fel a gyémántbányákat!
2011. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Második hozzászóló,szerintem nincs igazad. Most miért ne adhatna a párjának ilyen gyűrűt? Kedves kérdező:Szerintem tökéletes ajándék lesz a párodnak! :)
2011. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint lány, örülnék egy ilyen ajándéknak. Persze csak akkor, ha nem 4 hónapja járok az illetővel.


24/n

2011. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez már kicsit sok lenne, de ez csak én vagyok.


Amúgy mennyi ideje vagytok együtt? 3 hónap után elég furcsa lenne mondjuk, de másfél év után már nem.

2011. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
december 1-én lesz fél éve, hogy járunk...
2011. nov. 27. 20:38
 7/20 anonim ***** válasza:

Uh, így egy kicsit korai. Tudom, nagy a szerelem, én is kaptam mindenféle szépet és jót, aztán a kedvesem szépen megcsalt. :D

(Ezt most nem azért írtam, mert úgy gondolom, hogy te is meg fogod csalni :D)

Arra próbálok kilyukadni, hogy ilyenkor még talán hevesebbek az érzelmek, és hajlamosabb vagy túlzásokba esni. Egy picikét adj le belőle.


24/n

2011. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egy nyaklánc hitelesebb ajándék lenne, gravír nélkül akár?
2011. nov. 27. 20:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen, az talán jobb lenne. Mondjuk egy szép kis medállal. :)

Aztán egy éves évfordulóra jöhet a gyűrű.


24/n

2011. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És a medál milyen legyen :D abba lehetne valami kedveset gravíroztatni?
2011. nov. 27. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!