Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kifejezi eléggé a kötődésemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kifejezi eléggé a kötődésemet?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretnék karácsonyra gravírozott gyűrűt venni.A gravírozás tartalmazza a kapcsolatunk kezdetének a dátumát, valamint az ő és én keresztnevünket egy & jellel. Ez kifejezi eléggé a kötődésemet? Netán túlságosan erőteljes ragaszkodást mutat számára? Ha igen, akkor milyen ékszert kellene vennem, hogy ne érezze túlságosan ráakaszkodónak? Várom a válaszokat!
2011. nov. 27. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Muszáj gravíroztatni?
2011. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem muszáj, csak valami maradandó, egyedit akarok neki...:)
2011. nov. 27. 20:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, szerelmesek? :)
2011. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
Azzal ráérsz 20 év múlva, ha benő a fejed lágya!
2011. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én 24 leszek nemsokára, barátnőm 18 áprilisban.
2011. nov. 27. 20:57
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül gravíroztatni. Inkább legyen valami kicsi, aranyos medál(ne ilyen agy bumszli)Valami szép és ízléses.


24/n

2011. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ehhez nagyon hasonló medált (szimmetrikusabb és mindkét oldalán futnak kövek, de ez is nagyon szép!) kaptam a férjemtől tavaly karácsonyra lánccal és baromira örültem neki!


Szerintem ilyenben gondolkozz inkább.

2011. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a sok hülyeségre, mivel rólad és a párodról van szó, nem pedig vadidegen emberekről. Ha szereted őt tényleg annyira, mint amennyire mutatod és tudod róla, hogy örülne egy ilyen gyűrűnek, akkor vedd meg neki. Ne kérj ilyesmiben tanácsot ismeretlenektől, mert a párod ízlését csak ti ketten ismerhetitek, ne hagyd magad eltántorítani :)
2011. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
gravíroztass nyugodtan, csak ne gyűrűbe!
2011. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy nem tudom, hogy tetszene e neki...biztos tetszene, mert neki kb minden tetszett eddig, amit úgymond tőlem kapott :)
2011. nov. 28. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!