Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, csak félénkebb, vagy nem jövök be neki a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
a színhely egy táncpróba és az én párom a lány. próbákon keveset beszél velem, ha meg csak úgy találkozunk, előre köszön és mosolyog hozzá...nem értem a helyzetet.
2011. nov. 27. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha tánc közben, egy ,,figura" után tennéd fel neki a kérdést? Muszáj lesz reflektálnia :P
2011. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez semmi.
2011. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is elkéne mennem ilyen táncpróbálkra, ha ennyire buknak utáan a lányok a fiúkra
2011. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De most ez kevés, amit ide leírtál? Kid neked ez a lány? Honnan ismered és mióta? Hány éves vagy?
2011. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából senkim ez a lány, most ismertem meg kb 1 hónapja, és 19 éves vagyok.
2011. nov. 28. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
és akkor hogy-hogy táncolsz vele?
2011. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy helyre járunk egy előadáson belül és vele fogok táncolni. Így jött ki.
2011. nov. 28. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
aha értem...hát amit leírtál az nem utal semmi olyanra. Lehet csak félénk, sok lány olyan, ha kedves veled egyébként és tetszik, akkor próbálj meg te közeledni felé, ne várd el, hogy egy lány kezdeményezzen.
2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gondolom nagyjabol veled egykoru a lany, szoval ennyi idosen, ha felenk, ha nem, legalabb minimalisan jeleznie kene, ha tetszel neki.

az hogy mosolyogva rad koszon, semmit nem jelent, en mindenkire igy koszonok ra, mert jo benyomast tesz.. egyszeruen kedvesseg es figyelmesseg.


raadasul foleg tancnal nagyon sok olyan helyzet adodik, hogy legalabb radmosolyogjon kozben is, vagy valamit mondjon, pl. na ma milyen jol ment, szep mozdulat, stb.


ezek alapjan sztem egyszeruen a tancpartnere vagy neki, se tobb, se kevesebb.

2011. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szokott mosolyogni táncközben is, meg mond is ilyeneket :D Mostmár egyre többet.
2011. dec. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!