Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tehetnék? Mivel lehetne feldobni a kapcsolatunkat ha semmi esélyünk rá?

Figyelt kérdés

3 kicsi gyerekünk van.

6 éves,4 éves és 1,5 éves.

Szüleink nincsenek,barátok sem igazán.

Párom barátai több száz km-re élnek,itt ahol élünk utál itt élni,nem is barátkozik,nekem meg a gyerekek mellett nincs időm senkire.

A faluban nincs kit megbízni,hogy vigyázzon a gyerekekre így nem tudunk eljárni sehová+a párom meloja is nagyon stresszes és minden nap fáradt mindenhez,a gyerekekhez és hozzám is.már szex is alig van,az is csak 10 perc kb hetente 1x-2x.

Hogyan lehetne így feldobni a kapcsolatunkat?hogyan lehetne megmenteni?én már kezdek teljesen kimerülni,szinte minden erőfeszítésem sikertelen.hogyan tovább?tudnatok esetleg tanácsokat adni?van esetleg valaki hasonló helyzetben?Ti hogy oldjatok meg a kikapcsolódást stb-t?


2011. nov. 28. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyerek mellett is ilyen az életem.Sex hetente 1-2*?jó is lenne mégha csak 10perc is.


csináljatok családi programokat,máskor csináljatok olyat hogy te vigyázol a gyerekre és ő kapcsolódik ki aztán pedig forditva.

2011. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"minden erőfeszítésem sikertelen"


eddig mit tettél, hogy jobb legyen?

2011. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Babysitter és kettesben kikapcsolódás? Sajnos nagyon sok családban ez a helyzet, ami nálatok. :( Tudom, ez nem vigasztal. Ha a párod utál ott élni, ahol éltek, akkor miért ott éltek? Miket tettél, amivel nem értél el semmi eredményt a kapcsolat javítására?
2011. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mivel elmenni nem tudunk itthonról így néha én lepem meg egy-egy különlegesebb vacsorával,nem igazán kell itthon csinálnia semmit,amit tudok megcsinálok én hogy munka után ne neki kelljen,mert így is folyamatosan azt kapom,hogy fáradt vagyok,ez faj,az fáj stb.

Próbálok a kedvére tenni,a vacsorát is külön fozom neki,.mindig amit kér,a gyerekekkel is nagyrészt csak a furdeskor kell segitenie,abban sem mindig.sokszor massziroztam,már ezt sem nagyon hagyja.most vettem neki egy ps2-t,mert sokat hallgattam azt hogy hogy hiányzik neki,hogy néha jatszon.elmenni itthonról kikapcsolódni nem akar.közösen sem sajnos.mivel utal itt élni ajánlottam az albérletet,de oda nem hajlandó jönni.

Mint már írtam mindenhez fáradt,beteg stb.

Néha próbáltam rábeszélni hadd keressek valakit a gyerekekre menjünk el táncolni vagy vmi,de nem akar.egyszerűen semmit sem akar.

Azért élünk itt,mert a környéken kapott munkát.albérletbe nem akar menni,sajatot ami közös meg nem tudunk venni,az enyémet meg évek óta nem tudom eladni.

2011. nov. 28. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem cukrászként dolgozik véletlenül a férjed?
2011. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha. Hogy érez irántad? Bocsi, ezt azért kérdezem, mert az én volt férjem is így viselkedett, amikor már nem szeretett. Sehová nem akart menni, semmit nem akart csinálni, az üdülési csekkemet is anyukáméknak adtam, hogy ne vesszen el, mert semmit nem akart. Utána jött az, hogy váljunk, mert már nem szeret. Ha ennyire ódzkodik mindentől, akkor ott lehet, hogy valami ilyen probléma van nem?
2011. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha a szeret-nem szeret témára terelem a szót,azt mondja szeret engem,"sose vakarom le magamról" stb,csak egyszerűen fáradt,ideges a munka és a helyzet miatt és egyéb hasonlók.

Nem akarom túlreagálni a dolgot,de már nem néhány napja vagy hete ilyen hanem legalább 1-1,5 éve...

Biztos volna még mód feldobni a dolgokat,de ahhoz ő is kellene.

Tegnap pl újra próbáltam kedveskedni majd egy picit felheviteni a hangulatot erre azt kaptam nekem mindegy,ha akarod,csak hadd fekudhessek,faj a fejem stb.

Felek nem menthető a dolog a hozzá állása miatt.ezzel engem is megbant,néha már kifejezetten duhit és néha már nálam is betelik a pohár,de akkor is teljesen nyugodtan kijelenti hogy nem érti mi bajom,ha akarom elmegy stb...

Fogalmam sincs mit tegyek.de itt van 3 gyermek,nem hagyhatom elveszni a kapcsolatunkat.van valakinek valami tippje?

2011. nov. 28. 12:06
 8/11 A kérdező kommentje:
11:41-es miért kérdezed?
2011. nov. 28. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy az én volt férjem is így viselkedett. Tudod vannak olyan férfiak (többnyire férfiak), akik nem merik mégsem kimondani, hogy vége. Az én volt férjem is amikor rákérdeztem, hogy akkor most költözzek el, adjam be a válópert, azt mondta, hogy döntsem el, szerinte nem működik és ennyi. De ő nem adta volna be a válópert, végül én adtam. Nem merte felvállalni. Mint utóbb kiderült, egyébként azért nem, mert ő sem volt magával tisztában. Én végülis örülök, hogy elváltunk, mert azóta már van egy nagyon jó férjem.

Szóval ezt csak azért írom, hogy nem lehet, hogy a te férjed is ilyen? És én egyet megtanultam az alatt az időszak alatt. Ha a másik nem akarja, akkor a fejem tetejére is állhatok, akkor sem tudok rajta változtatni, akkor sem tudom visszahozni a régi időket. Nem biztos, hogy nálatok is ez van, de hasonlít a mi esetünkre.

2011. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Egyszer már feltetted a kérdést egy órával korábban. Azért.

2011. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!