Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki sok kudarc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sok kudarc után rátalált az Igazira? Leírom a történetem, kérlek adjatok tanácsot, mit csináltam eddig rosszul? Hol rontom el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy itt vagyok 22 éves és igazán komoly kapcsolatot nem tudok felmutatni. Volt 18 éves koromban egy 10 hónapos, de csak úgy voltunk...utána volt egy két hónapos, és most októberben ért véget egy szintén 2-3 hónapos, őt nagyon szerettem, de ő egyszerűen még a buliknak élt. A köztes időszakban voltak randik, próbálkozások, semmi komoly. A legutóbbi kapcsolatom után megfogadtam, hogy nem görcsölök rá, de megismertem a barátnőm bátyjának a haverját, aki elkérte a számom, kért találkozót, majd hirtelen lemondta. Holott ő akart folytatást, tegnap meg hirtelen visszakozott és eltűnt. MINDIG ez van. Nem értem a dolgokat. Keresem magamban is a hibát, régebben semmi önbizalmam nem volt, most alakulgat, pedig nincs mire. Tudom, elvileg pozitív gondolkodás kell, de...láttam olyan, hogy valaki utálta magát, nem hitt az egészben, mégis 5 éves kapcsolata van. Szóval tényleg szerencse kérdése az egész?? Nagyon rágörcsölök. De ez minden vágyam...nem a lottóötöst kérem, nem egy nyaralót a Bahamákon, még csak nem is óriási karriert vagy egy világsztár szerelmét, csak egy normális srácot, akit szerethetek és ő is engem.

Állítólag nem vagyok csúnya, kicsit teltebb, nőiesebb alakom van, viszonylag szép arcom, hosszú fekete hajam. Már dolgozom egy éve mint külkereskedelmi ügyintéző, jó a humorom, vannak barátaim...ha bulizom, kicsit elszabadulok, lehet ez ijesztő. Összesen három férfival voltam életemben, mindegyikkel jártam.Másfél évig nem volt senkim, addig szex sem volt. Tehát még csak azt se lehet mondani, hogy olcsó kis liba vagyok (lehet az a baj..?)

Valóban a saját lelkemet kellene először helyretenni? Szerintem nem...én azt mondom az igaz szerelem a SZERENCSÉN múlik, nem pedig a pozitív gondolatokon, a sorson, az önbizalmon vagy hasonló dolgokon.

Igazság szerint már annak is örülök, ha megismerek valakit, ugyanis ez a környék kihalt már teljesen és a barátok is ritkábban buliznak, mert mind szerelmes...így nehéz ismerkedni.

Érdekes egyébként, hogy miért ilyen fontos ez nekem, de azt érzem, ha végre megtalálna az igaz szerelem, helyrebillenne az egész világom.

Viszont én azt gondolom, hogy az a típus vagyok, aki soha nem lesz boldog ilyen téren...és rossz ebbe belenyugodni...


2011. nov. 28. 18:11
1 2
 1/13 Minee ***** válasza:

Szia!

Szerintem, nem te rontod el. Kezdeményezhetnél te is, már annál is aki egyből jól néz ki. (neked)

Ne dönts mindig külső alapján, és hidd el, a szerelem akkor jön amikor a legkevésbé várod. :)

Légy türelmes. Rád fog találni az igazi, csak gyalogol :) nem elég gyors a lova. Menj el valami közelebbi nagyvárosba, ott biztosan találsz kiszemelteket. Ismerkedj, majd alakul valami. Nem benned van a hiba! :) Nem is az a baj hogy "olcsó kis liba vagy" csak a mostani fiúk hozzá vannak szokva, hogy a lányok odaadják egyből magukat, nem kell értük csinálni semmit.

2011. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott a klubban, mintha a sajat sztorimat olvastam volna.
2011. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, amit te, és én se nagyon kellettem senkinek. Aztán lett valakim, és még nagyobb katasztrófa. Szétesett a világom. Aztán elfogadtam, hogy ez van, és más az elsődleges. Ha bejönne egy kapcsolat, tárt karokkal várnám, de ha nem jön, akkor nem jön.

Van itt egy oldal, ebből nekem kiderült, hogy a lakosság kb. 1%-a olyan, mint én. Ezek után már nem is csodálkozom.

[link]

2011. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem ahogy Te is mondtad, a szerencsén múlik.

Én is elég sok Növel randiztam már, próbáltunk kapcsolatot kialakítani, annak ellenére, hogy nagyon nem vagyok egy adonisz, mégsem sikerült.

Eddig 1x voltam nagyon szerelmes, 2 évig tartott, talán tovább is, legalábbis bennem.


Szerintem koncentrálj más dolgokra, mert ha mindig erre figyelsz, akkor nem leszel önmagad.


22/F

2011. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg kell szerencse. 19 éves koromig nem volt egy pasim se. Azaz, 17 éves koromban 2hétig "jártam" egy sráccal, de ezt azt hiszem, kihagyhatjuk...:D Szóval, átlagosan nézek ki, kedves vagyok, van humorom és a többi, de bárkivel próbálkoztam, csak havernak tekintett, egyszer csak eltűnt és többet nem keresett, szóval mindig pofára estem. Aztán interneten viccből regisztráltam egy társkeresőre, nem is vettem komolyan, és jókat nevettem a tahókon, akik írtak nekem. Aztán teljesen véletlenül, rám bukkant egy srác, hogy már látott többször is a Tescóban (!!!), el se hiszi, hogy véletlenül "rám bukkant" a neten. Beszélgettünk, szimpatikus volt, találkoztunk, alig 2 hét alatt összejöttünk, és már fél éve borzasztó szerelmesek vagyunk:) Szóval, szerintem nem szabad görcsölni, agyalni, legyél továbbra is kedves és nyitott, és tényleg akkor fog rád találni valaki, amikor nem is várnád:) 20/L
2011. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is elég szerencsétlen voltam eleinte a kapcsolataimban.

19 évesen kezdtem.

4 hónappal aztán

egy komolyabbnak mondható 10 hónapos kapcsolat és több 1 hónapos próbálkozás után

24 évesen bukkant rám a vőlegényem egy társkeresőn:)

ennek Másfél éve,

jövőhéten lesz az esküvőnk:)

ne add fel:)akkor jön, amikor már nem is számítasz rá

25/N

2011. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Akkor nem csak nekem jutott ilyen szar élettel?

20/n

2011. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Ahogy olvastam a soraidat szinte pont magamra ismertem. Én is megfogalmaztam már ezt a gondolatot egy saját kérdésemben.


Ezt írtad:

"Valóban a saját lelkemet kellene először helyretenni? Szerintem nem...én azt mondom az igaz szerelem a SZERENCSÉN múlik, nem pedig a pozitív gondolatokon, a sorson, az önbizalmon vagy hasonló dolgokon. "


Igen ezt én is így gondolom, szerintem is a véletlenek összejátszása kell ahhoz, hogy egy kapcsolat kialakuljon elsősorban. Gondolj bele minden ember más, ezért mért is ne lenne olyan ember az ellenkező neműek között, aki pont abba szeret bele, amilyen Te vagy.


És esély van rá, hogy összefuss vele. És még csak szerepet se kell játszanod, csupán tényleg csak saját magad adnod. És bárhol felbukkanhat. Ehhez viszont jókor kell lenni a jó helyen, ahol éppen van egy olyan lány, a te esetedben fiú, aki NYITOTT az ismerkedésre, és még az adott szitu is ALKALMAS az ismerkedésre. Nem siet, nem rohan éppen ráér, éppen jó hangulatban van. Ha belegondolunk ennek nagyon csekély az esélye, merthogy ezek a dolgok a szerencsén is múlnak...


Ebben a témában én is írtam ki kérdést ha van időd akkor elolvashatod.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszoló!!


Elolvastam és mintha csak én írtam volna :) totálisan átérzem az egészet. Szinte hihetetlen, hogy van aki semmit nem erőlködik élete során, elmegy valahova megismeri a másikat és kész. Én meg nem tudom hány kört kell fussak. Valójában nem értem, miért van az, hogy valakinek ennyit kell erőlködnie. Én azt érzem, abba a csoportba tartozom, aki nagyon nehezen vagy csak így 40 fele fog találni valakit...:(

Habár vannak szerencsések, mint az egyik fenti válaszadó, de én még mindig óvakodom kicsit a társkeresőtől...olyan jó lenne ha "hagyományos" úton találkoznánk és nem kellene "levadászni" a neten a másikat. Félre ne értse senki, nincs ezzel baj, csak kicsit ennél romantikusabbra vágyom. :)

De ne mondja nekem senki, hogy ne várjam és eljön, mert egy idő után az ember már nem tud nem rágörcsölni a dologra...nincs igazam??

2011. dec. 20. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:

a netes társkeresős hozzászóló vagyok, másfél hete férjnél.


én azért választottam a netet mert semmi önbizalmam, és így könnyebb volt először a személyiségem darabkáit megmutatni, viszont ha személyesen próbálkoztam volna, senki nem akart volna megismerni a külsőm alapján.


hát ezért lett net. soha nem is ismerkedtem személyesen.


25/N

2011. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!