Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki sok kudarc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sok kudarc után rátalált az Igazira? Leírom a történetem, kérlek adjatok tanácsot, mit csináltam eddig rosszul? Hol rontom el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy itt vagyok 22 éves és igazán komoly kapcsolatot nem tudok felmutatni. Volt 18 éves koromban egy 10 hónapos, de csak úgy voltunk...utána volt egy két hónapos, és most októberben ért véget egy szintén 2-3 hónapos, őt nagyon szerettem, de ő egyszerűen még a buliknak élt. A köztes időszakban voltak randik, próbálkozások, semmi komoly. A legutóbbi kapcsolatom után megfogadtam, hogy nem görcsölök rá, de megismertem a barátnőm bátyjának a haverját, aki elkérte a számom, kért találkozót, majd hirtelen lemondta. Holott ő akart folytatást, tegnap meg hirtelen visszakozott és eltűnt. MINDIG ez van. Nem értem a dolgokat. Keresem magamban is a hibát, régebben semmi önbizalmam nem volt, most alakulgat, pedig nincs mire. Tudom, elvileg pozitív gondolkodás kell, de...láttam olyan, hogy valaki utálta magát, nem hitt az egészben, mégis 5 éves kapcsolata van. Szóval tényleg szerencse kérdése az egész?? Nagyon rágörcsölök. De ez minden vágyam...nem a lottóötöst kérem, nem egy nyaralót a Bahamákon, még csak nem is óriási karriert vagy egy világsztár szerelmét, csak egy normális srácot, akit szerethetek és ő is engem.

Állítólag nem vagyok csúnya, kicsit teltebb, nőiesebb alakom van, viszonylag szép arcom, hosszú fekete hajam. Már dolgozom egy éve mint külkereskedelmi ügyintéző, jó a humorom, vannak barátaim...ha bulizom, kicsit elszabadulok, lehet ez ijesztő. Összesen három férfival voltam életemben, mindegyikkel jártam.Másfél évig nem volt senkim, addig szex sem volt. Tehát még csak azt se lehet mondani, hogy olcsó kis liba vagyok (lehet az a baj..?)

Valóban a saját lelkemet kellene először helyretenni? Szerintem nem...én azt mondom az igaz szerelem a SZERENCSÉN múlik, nem pedig a pozitív gondolatokon, a sorson, az önbizalmon vagy hasonló dolgokon.

Igazság szerint már annak is örülök, ha megismerek valakit, ugyanis ez a környék kihalt már teljesen és a barátok is ritkábban buliznak, mert mind szerelmes...így nehéz ismerkedni.

Érdekes egyébként, hogy miért ilyen fontos ez nekem, de azt érzem, ha végre megtalálna az igaz szerelem, helyrebillenne az egész világom.

Viszont én azt gondolom, hogy az a típus vagyok, aki soha nem lesz boldog ilyen téren...és rossz ebbe belenyugodni...


2011. nov. 28. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én vagyok az a válaszoló aki osztotta a véleményt, hogy tényleg szerencsén múlik. Tegnap épp történt meg éppen egy olyan eset, hogy álltam egy buszmegállóban (helyi busz) szakadt a hó, bementem a fedél alá, és ott állt egy csinos lány. Milyen romantikus szituáció csodálatos hóesésben :)). De jó lenne megismerni gondoltam. Így hát arra gondoltam megszólítom hogy nem tudja e merre megy a busz a vásárba? Végülis nem voltam odavalósi, bár azért ismerem a várost :). De a lényeg, hogy megmondta, de tovább már nem bírtam vele beszélni, mert megjött az ő busza és felszállt. Szóval ez is csak egy próbálkozás volt. Azzal egészíteném ki olvasva az előző hozzászóló válaszát, hogy én is a neten jobban elő tudom magam adni, és ez mégsem olyan tolakodó, mintha élőben szólítanál meg valakit. Nem vagyok csúnya, és bunkó se, igaz a kedvességet se viszem túlzásba. De a neten tényleg jobban ki tudom magam fejezni főleg egy idegen előtt. Szóval én is a netes ismerkedésben bízok, és szerintem kérdező én azzal biztatlak, adj a netes ismerkedésnek is egy próbát.
2011. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyit azert hozzatennek a netes ismerkedeshez, barjo, ha az embernek nincsen mas lehetosege, mert mondjuk egy pici faluban el, de rengeteg a hatrany.

Mint peldaul az elottem szolo irta, neten jobban elotudja adni magat. Csakhogy nem a netes enjevel fogsz a masiknak egydutt elni. A valosagban kell egyutt lennetek, es az milyen mar , ha a valosagban teljesen mas vagy?

A masik dolog, regen az emberek azert randiztak, mert tetszettek egymasnak, ma miert? Hogy megnezzek, hogy tetszenek-e egymasnak. Csak elpocsekoljak az idot, amit az esetleges tenyleges ismerkedesre/beszelgetesrefordithatnanak.

Aztan, ma, ha valaki vegez a munkahelyen, mit csinal? Nem elmegy a haverokkal kavezni, beszelgetni, hanem hazarohan, hogy megnezze kapott-e levelet. Vagyis meg tobb idot tolt otthon egyedul. Mert hiaba beszelgetsz 30 emberrel a neten, a valosagban meg mindig otthon ulsz egyedul a szobadban. Es nincs ott senki!

Remelem ertitek a koncepciot. Sokkal celretorobb odamenni valakihez es beszelgetest kezdemenyezni. Vagy talan vallalni egy oras kiterot, es az o buszaval menni egy kicsit. Csak a beszelgetes kedveert.

2011. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha egy nő viszonylag jól néz ki és normálisan viselkedik és jár társaságba, akkor rövid időn belül felszedi valaki.


Kérdés nálad melyik nem stimmel.

2012. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!