Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a barátotok úgy táncolna egy csajjal, hogy az odadörgöli magát hozzá?

Figyelt kérdés
Voltunk egy buliban szombaton egy társasággal, az egyik barátunk hozta egy csaj ismerősét, aki teljesen rámozdult a barátomra. Én úgy mentem el bulizni, hogy már 3 napja alig aludtam, tanulnom kellett, táncversenyem volt, nagyon fáradt voltam, ezért egy kicsit táncoltam, majd leültem beszélgetni másokkal. Egyszer csak azt láttam, hogy a csaj, akit vittünk, dörgöli mindenét a barátomhoz, a mellét kb a szájába nyomja és a barátom meg nem zavartata magát, nem nyúlt hozzá, de elviselte. Nem vagyok egy féltékeny típus, sokszor van olyan, hogy ha vagyunk valahol, rányomul pár lány a barátomra, de megbízom benne, mert kezeli a helyzetet és közömbös velük. De az a lány ott tekergett neki és rosszul esett, amit láttam. Nem tudom, mit kellett volna tennem, egyik barátunk ment oda és mondta neki, hogy fejezze be. A barátom ezután leült, nézett, én nem szóltam semmit, csak mondtam, hogy haza akarok menni és eljöttünk. Azóta csak annyit beszéltünk, hogy megivott 3 pohár vodkát, meg hogy az a csaj ribanc volt. De én úgy érzem, hogy az ivás nem jogosít fel semmire, én is ittam már és éreztem magam szarul, de mégsem csináltam semmi olyat, amivel leégettem volna magamat. Ha táncol mással, az nem baj, hiszen nem vagyunk egymáshoz nőve, ha táncolunk, szoktunk úgy, hogy a barátainkkal is, akár fiú, akár lány, de én mégsem tekergőzöm senkinek és nem fogdosom közben. Ti mit szólnátok egy ilyen helyzethez?
2011. nov. 28. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Naná, hogy kiakadnék. Őt felpofoznám 1-2-szer, de előbb a csajt hülyére verném és kitépném a fél haját. De szerencsére a párom otthonülő típus. :)
2011. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.. nem történt köztük semmi, valószínűleg az életben nem látja már azt a csajt.

De azért említsd neki, egy közömbös hanggal, csak úgy, hogy láttad a gyönyörű mutatványukat...

2011. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kiakadnék, de eleve az én párom nem csinálna ilyet. Sőt el se mennénk bulizni, ha én fáradt vagyok és nincs kedvem. Vagy ha elmennénk és leülnék, mert elfáradtam, akkor leülne velem, nem dörgölné magát máshoz. De te tudod. Vajon ha nem lettél volna ott, mi történik?
2011. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az a lány tudta, hogy foglalt a barátod.


Itt inkább a barátoddal van a gond, hogy nem zavartatta magát, hogy te látod őket.

Ne várj tőle sokat, ne lepődj meg, ha már nem fog sokáig tartani a kapcsolatotok.

2011. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A csaj tudta, hogy az én barátom, mivel amint írtam, velünk jött. 3 éve tart a kapcsolatunk, eddig nem mutatta hűtlenség jelét, engem istenített.
2011. nov. 28. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Jól esett neki az egotupír. Lehet ezért neheztelni, de ne vedd túl komolyra, mert még te fogod megszívni
2011. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Túlreagálod. Nagyon. Én átlépném az esetet.
2011. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem reagálom túl, a helyzethez képest még nagyon is nyugodtan viselkedtem, a barátaim szerint megérdemelt volna egy pofont mindkettő.
2011. nov. 28. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Az iszlám hitvilágban mindenképpen megkövezték volna őket. De könyörgöm, ez ekkora probléma?
2011. nov. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nekem se tetszett volna :S
2011. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!