Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak?! A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?! A barátom azzal fenyeget, öngyiklkos lesz, ha szakítok vele!

Figyelt kérdés

A barátommal csak három hónapja jöttünk össze,eleinte nagyon kedves volt,helyes,lovagias.Aztán elkezdett velem kiabálni,rángatni engem és durvulni,minden kis csipp-csupp ügy miatt.Pl: mikor nem akartam vele elmenni úszni,mert nagyon rosszul voltam,telefonon keresztül leordította a hajamat,hogy mekkora egy r*banc vagyok,biztos csalom,ilyesmik.Aztán persze jöttek a szerelmes sms-ek,hogy ne haragudj,szeretlek.(ismétlem,három hónap...)

Már szinte féltem mgszólalni a társaságában,nemhogy megint eldurranjon az agya,ezért szakítottam vele.Legalábbis akartam.

Elkapta a karom és elkezdett kiabálni,hogy ennek nem lehet vége,nem szakíthatok vele,mindenhol kinyalta a s*ggem,és nem szakíthatok csak így vele,mekkora egy r*banc vagyok,és hogy szeret.Mikor megmondtam neki,hogy a viselkdése a hibás,azt mondta,hogy elvágja a torkát ha elhagyom.És most hagy nekem egy hetet,hogy észhez térjek,addig látni sem akar.

Mit csináljak?!Még négy napom van.NAgyon féltm,hogy tényleg megtenné.Mikor összejöttem vele,még nem tudtam hogy ilyen idegbeteg.Mit csináljak?


2010. szept. 7. 18:20
1 2 3
 1/24 Captain Frájer ***** válasza:
78%
Tégy egy szívességet a világnak és lődd agyon.
2010. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Barney Stinson ;) ***** válasza:
100%
Hagyd ott, esetleg ha gyanús lenne, amikor ezt közlöd vele, akkor jelentsd a rendőrségnek. Mást nem nagyon tehetsz. Csak ügyelj rá, hogy nehogy rajtad töltse ki a dühét. Sok szerencsét.
2010. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
beszélj a szüleivel. tudom gyerekesen hangzik, de jobb, ha a szülők tudnak arról, hogy a pici fiúk idegbeteg és el kéne járnia pszihiátriai kezelésre.
2010. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy "a ribancnak nem kellesz!"

És hogy ott a fenébe...

2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Funktasztikus ***** válasza:
100%
dehoyg lesz öngyilkos ez már ilyen nép betegség(szájhagyomány utján terjedtxD)..:Dhalottam már ilyet hoyg igy meg uyg megöli magát a pasi oszt még mindig él hoppá..:Dne higgy neki...ez ilyen kis piti mondat amivel megakar tartani...sajnos valakinek sikerül is:Saz ilyenek már betegek nem észű emberek...
2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szánalomból és sajnálatból akkor sem maradhatsz vele egy életen át...hagyd el!!! Ha már most a kapcsolat elején így viselkedik, akkor mire lesz képes a későbbiekben? Ha meg öngyilkos lesz, akkor csakis a saját ostobaságából, de biztos nem a te hibádból!
2010. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezzel fog zsarolni.Tehát ne ijedj meg és szakíts,hisz a Te életed.Vagy el így akarsz leálni 50 évet?
2010. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne maradj vele...mert az nem csak neked lesz rossz hanem neki is. Van élő példa rá pl. szüleim. Ők is úgy élnek már 15 éve. Anyu nem meri ott hagyni apát mert azzal fenyegetőzik hogy megöli magát. Szerintem szakíts vele. Nem hiszem hogy tényleg megtenné.
2010. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el.

ad1, ő sosem lesz öngyilkos. "átvágom atorkom"...na most komolyan... aki ilyet modn az idegből mondja egyrészt, másrészt aki tényleg úgy godnolja hogy nélküled nem akar élni, az egy érzékeny ember, és csöndesen csinálja, úgy hogy te ne tudd meg lehetőleg (előre), de az ilyen emberek nem fenyegetnek ezzel.

ad2. Most akkor egész életedet mellette akarod leélni? a-a, még inkább most hagyd ott.


viszont vigyázz vele ha ilyen idegbeteg, nehogy bántson téged. midnenképpen telefonon vagy msnen vagy akármi ilyen sz*ron keresztül mondd el neki hogy vége - akármilyen b*nkóság is, és legyen otthon nálatok valaki rajtad kívül.

2010. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!!!! Ez egyértelmű. Ha igazán szeretne, nem fenyegetne ezzel.
2010. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!