Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes levél mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egy lánynak el szeretném mondani pontosan, hogy mit is érzek egy szerelmes levélben , s ennek nem az az oka, hogy nem merek oda menni hozzá.... már oda mentem, de haveri alapon beszélgetünk. Én egyébként nem tartom gáznak, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre !

Köszi előre. 18/f


2011. nov. 29. 20:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak mert tudom, hogy a mai világ egész más az ez előtt 8 évhez képest.
2011. nov. 29. 20:38
 2/21 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2011. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18 évesen már nem szokás a szerelmes levél. menj oda hozzá személyesen!
2011. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már oda mentem, beszélgetünk de csak haveri alapon. Szerintem a legjobb ennél a lánynál, ha egy levében írom le pontosan mit is érzek. Ha személyesen mondanám, valamivel közbe szólna és onnantól én nem tudom úgy mondani ahogy jön a "szívemből" hanem gondolkozok, hogy mit is mondjak...
2011. nov. 29. 20:41
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor mielőtt elkezded a mondandódat, mondd meg neki, hogy most kérlek ne szólj bele, amíg nem mondom, hogy beleszólhatsz.
2011. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hívd el sétálni, és vallj ott neki szerelemet. Olyan helyzetet kell teremteni, ahol nincs más csak ti, és nyugodtan meg tudjátok beszélni a dolgot.
2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Rendben, ki mire szavaz ? :/ én bármelyikben benne vagyok, van vér a pucába de ez nem bátorság kérdése amúgy sem.

Melyik hatja meg jobban a nőket ? Egy szépen előadott vallomás ? " persze nem betanult szöveggel " vagy egy jól megírott őszinte levél.

2011. nov. 29. 20:45
 8/21 anonim ***** válasza:
De a levél hátránya, hogy esetleges visszautasítás után talán a barátságotok is elveszik.
2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Beszélgetés egy pl: parkban, a lényeg, hogy kettesben 15/L
2011. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Őszinte beszéd, majd jön magától, és a végén megspécizve egy csókkal, na szerintem erre beindulna.
2011. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!