Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek az örök szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az örök szerelemben?

Figyelt kérdés
Most komolyan kérdezem.Egy fiú vagyok aki egy kapcsolatra vágyik de egy olyanra ahol igazi és örök szerelem van.De arra gondoltam,hogy mi van ha nincs is ilyen ? Ha bele gondolok minden friss kapcsolatban az van,hogy szeretlek,imádlak örökre de aztán vége ennek és szakítanak.mi a véleményetek erről ?
2011. nov. 29. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én hiszek benne :) sőt tudom hogy létezik :) elég csak a nagyszüleimre néznem akik már több mint 55 éve boldog házasok és látszik rajtuk hogy még mindig szerelmesek egymásba ^^


persze tény és való, hogy a mai elkorcsosult, és manipulált világban elég nehéz megtalálni a "másik feled" akivel örökké szerethetik egymást, de nem lehetetlen ^^csak nem szabad feladni a keresést :)

2011. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem, de abba igen, hogy szeretetté alakulhat de az se biztos
2011. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hadd idézzek neked:


"Szerelem. Szavatosság: 24 hónap." Ez konkrátan egy füzetben volt benne, amit kb 1,5 éve kaptam és pontosan ezt a témát tárgyalja ki.


Én személy szerint hiszek az örök szerelemben, de azért mindenképpen tenni kell.


Ilyen szempontok:

-Figyelmesség (meghallgatod, megbeszéled vele a gondjaidat, véleményt mondasz stb)

-"Szeretlek" szó használata. Még akkor is, ha unalmasnak és elcsépeltnek tűnik.

-Ajándékok. Nem kell nagynak lennie, lehet kézzel készített vagy vásárolt, de sugallja azt, hogy szeretetből adod neki.

-Finom érintések (nem feltétlenül erotikus érintések)


stb stb...


Szóval ha teszel érte, szerintem lehetséges az úgymond örök szerelem (inkább úgy mondanám halálig tartó, de kinek hogy).

2011. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég tehetös emberré kell válnom, hogy egy életen át szerelmes legyen belém valaki!
2011. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van igaz szerelem! :)

De egyet értek azzal a hozzá szólóval aki azt írta hogy tenni kell érte. Nem csak ülni és várni hogy magától megmaradjon a szerelem!

2011. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Na megmagyarázom neked a kérdésedet: Kapcsolatra vágysz, szerelemre, hogy szeressenek, te nincs hozzá tököd, ezért kiírsz egy ilyen kérdést, hátha 1-2 vagy 5-10 ember igazolja neked hogy nincs örök szerelem, akkor meg bemeséled magadnak, hogy ha nincs is örök szerelem akkor minek érte küzdeni, minek egyáltalán elkezdeni, ha úgyis szar lesz a vége!


És a legtöbb amit tehetsz, hogy bebizonyítod magadnak, hogy tévedek, és holnap odamész az első szimpatikus lányhoz, és megszólítod!


Vagy bemeséled magadnak, hogy akkor sem éri meg, meg hogy csak idő, pénz, és energia pazarlás, én pedig csak valami bolond vagyok, csak az igazság az, bárhogy döntesz az rád lesz hatással nem rám !

2011. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pinocchio ***** válasza:
Hát szó szerint örök nincs,de sírig tartó van csak nagyon ritka.Mondjuk ez utóbbi nem meglepő hisz ebbe az elbaszott világba a szeretet szó ismeretlen fogalom.
2011. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én osztom 21:51 véleményét. Én is olvastam, hogy az ember egy személybe csak két évig lehet szerelmes. Ez puszta kémia és szerintem is így van. azután már átalakul szeretetté vagy rosszabb esetben még az sem.
2011. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy minden szerelem örökké tart, de holnap abarátnődet elüti egy kamion és meghal. Eszerint nem érdemes vele kapcsolatot kezdeni? Ez hülyeség!


Sajnos 10-en, 20-on évesen a legtöbb ember éretlen egy komoly kapcsolatra, de inkább nem tudja, hogy mit és kit keres. Nekem nem tragédia, hogy 10+ év után szakítottam, mert sokat tanultam belőle és tudom, hogy kit kerestek (talátam) és mit kell tennem, hogy ilyen maradjon a kapcsolatom.

2011. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:

van örök szerelem, de arra hogy ezt mindjárt elsőre megtalálod, kevés az esély. az elején nem tudhatod, melyik lesz örök. ezt teljes bizonyossággal csak a halálos ágyadon jelentheted ki. hiszen addig bármi történhet.


29/n

2011. nov. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!