Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párok, akik együtt vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok, akik együtt vannak, lángoló szerelemben élnek egymással?

Figyelt kérdés

Mivel megismerkedek pasival, "körberajonganak", jönnek utánam, mint egy pincsikutya, összecsiszolódunk, semmi gond a kapcsolattal. Hirtelen pedig közli, nem érez lángoló szerelmet. Én sem érzek iránta ilyet, de az, hogy egyébként egy jól működő kapcsolatot ezért felrúgni, mert nincs lángoló szerelem, nekem nem jutna eszembe.

Ez a lángoló szerelem amúgy hülyeség véleményem szerint, hiszen abszolúte a hormonműködés, biokémia az egész. Olyan, mint amikor valaki jól berúg és illuminált állapotban van. A szerelem elmúlik = az illető kijózanodik.

Nem kellene inkább reálisabban kezelni a párkapcsolatot?


2011. nov. 23. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
együtt élünk fél éve, és 1 éve járunk, 3 hónapja eljegyeztük egymást. a lángolás még mindig meg van, igaz nem olyan erős most, mert utálom az őszt és a telet... de ez az évszak miatt van, hogy nem érzem annyira mint pl. nyáron!
2011. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Panda Péter ***** válasza:
az a fő baj, hogy egyes emberek elhiszik azt, amit a tinimagazinokban lehet olvasni, meg az amerikai romantikus movie-kban látni, és álomvilágban élnek.
2011. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem élnek álomvilágban, de akarják azt az érzést és emiatt újra meg újra szakítanak.
2011. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Nálunk nincs rózsaszín köd. Mégis elvagyunk mint a befőtt, megteszünk szinte bármit a másért+hiányzunk a másiknak. De ilyen "húdenagyon lávollak" meg egyéb marhaságok nincsenek:)


20/F

2011. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi 12 eve vagyunk eggyütt.elmult a längoläs,de szeretjük egymäst.ha akartuk volna mär reg vege lett volna.csak mind a ket felnek ugy kell gondolkoznia.kell tudnia ha kilep a kapcsolatbol,szerelmes lesz de az ismet el fog mulni,azutän ismet lephet,es ismet elmulik.en nem hiszek a sirig tarto längoläsban.van aki azt ällitja hogy letezik,de szerintem neki mäst jelent a längoläs szo,mint nekem.
2011. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi 8 éve vagyunk házasok, de az a bizonyos lángoló szerelem, ami az első néhány évet jellemezte, már hosszú évekkel ezelőtt átalakult nálunk egy őszinte és mély kötődéssé. Én úgy fogalmaznék, hogy ez az érzelem a legtisztább szeretet, és soha nem gondoltam volna, hogy a lángoló szerelem után nem feltétlenül a hanyatlás időszaka következik.

De valószínűleg ehhez az kell, hogy a megfelelő emberek találjanak egymásra. Amihez nekem 28 éves koromig nem volt szerencsém, valahogy mindig melléfogtam... És ekkor jött a férjem. :)

2011. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lángolás elmúlta után a szexet mi működteti? Nekem még nem volt ilyen hosszú kapcsolatom, de leginkább ettől a részétől tartok.
2011. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én élvezem szexet a barátnőmmel, továbbá ő is-->örömöt okozok magamnak, és neki is.

Miért ne szexeljünk?:D

2011. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve vagyunk együtt, az elején sokszor zavarban voltam a társaságában, mostanában nem. Nem tudom neked mit jelent a lángolás, de alapjáraton érzem, hogy jó rágondolni, sokszor eszembe jut, szeretném ha velem lenne. Ez ilyen nyugis.

De olyan hetente párszor rám jön, hogy húúúúúúúúúú dejóóóó hogy mindjárt itt lesz, hogy itt fekszik, szuszog, vagy csak épp telefonozik, ilyenkor pedig legszívesebben ráugranék:D

Eddig is így volt, most is így van, nem is értem igazán ezt a "rózsaszín ködöt".

2011. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Létezik! Nem folyamatosan ugyan, ebben igazad van, de ha nem lobban fel időről időre újra a láng, akkor előbb-utóbb elhidegül a kapcsolat.

Egy kapcsolat felsúgásának csak akkor van értelme (szerintem), ha ez a láng abszolút, hosszú ideje eltűnt - talán soha nem is létezett. Akkor viszont ez a helyes döntés

2012. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!