Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a házasságban és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a házasságban és az örök szerelemben?

Figyelt kérdés

Annyi energiát és időt igényel, nem csak kiválogatni az igazinak tűnő személyt, de egy új kapcsolatot felépíteni de az is meglehet, hogy akit tévesen annak hittünk, hónapokat, éveket vesz el az életünkből feleslegesen és közben lemaradtunk Mr. vagy Mrs. Ő-ről?!


Ez is egy olyan butaság, hogy majd bepottyan az ember életébe? szerintem keresni kell.


Ti hogy látjátok ezeket a kérdéseket? Titeket megvisel ez az időszak, egy új kapcsolat kiépítése.


Ti hogy láttok egy mai modern kapcsolatot?


2009. dec. 2. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A szüleim láttán hiszek benne. Mindenki úgy éli ezt meg, amit otthon lát. Az én szüleim lassan 35 éve boldog házasságban élnek. Annyira aranyosak együtt :) Nem igazán veszekednek és látszik, hogy mennyire szeretik egymást. Sőt, tavaly hallottam, mikor azt mondták egymásnak, hogy ismét szerelmesek :D Meg is könnyeztem.
2009. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem létezik igazi, az, hogy örök szerelem van-e, az két emberen múlik, ha az egyik kevésbé akarja, mint a másik, akkor már halott ügy. és az egyik általában kevésbé akarja, szóval nem létezik. a házasságról inkább nem is beszélek. :)

katasztrófa.

2009. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Házasság már csak egy kifakult intézmény...

az örök szerelemben hiszek :)

2009. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A házasság baromság. Örök szerelem -> simán lehet. Nálam nincs olyan, hogy a szerelem elmúlik. Mindig lehet megpiszkálni a parazsat. Ezt csak a gyenge emberek gondolják, hogy nincs örök szerelem, akik 1. megunják a másikat 2. túl egoisták 3. túl magabiztosak 4. nincs kedvük küzdeni.
2009. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 thedani ***** válasza:

Én hiszek az örök szerelemben, ha már minden más ilyen rossz, szűnnek meg a munkahelyek százasával, terjednek a betegségek, a világ haldoklik a sok szennytől amit termelünk, a bűnözés is nő, és a mi generációnk már istenben sem hisz, de itt van még az örök, ki nem fakuló szerelem ami fényt vihet az életünkben. Ebben még lehet hinni, hogy jön az igazi és onnantól fogva minden jó lesz, vagy legalább már annak fog tűnni. Én már megtaláltam a szerelmet, és tényleg remélem hogy okkal hiszek benne.

21\F V.Dániel

2009. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szerelem max 1 évig tart.


Utána nem szerelmes vagy,hanem kötődsz hozzá.

2009. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már nem.


Ami a részleteket illeti, nem akkor vagy boldog, amikor kitűzöd a célt. Akkor sem, ha odaérsz. Akkor lehetsz igazán boldog, ha élvezni bírod magát az "utazást". Így aztán amit Te a kérdésedben elfecsérelt energiaként aposztrofálsz, lényegében az életed értelme maga. :)


Ha akarod, keresd! A lényeg, hogy élvezd a keresést! ;)

2009. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig hitem de a valóság kiábrándított.

Öt év szerelem,kirúgnak,te remélted a szerelmet,házasságot,de minden oda.

4 év,megkéri a kezed,de megondolja megát,szintén elhagy.

Minek hinni?

2009. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!