Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha néha annyira felhúzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha néha annyira felhúzom magam a barátnőmön, hogy legszívesebben leoltanám hogy: "Te h*lye p*csa anyáddal szórakozz! "?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre többször fordul elő, hogy legszívesebben elküldeném a p*csába
2011. nov. 29. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
csak olyan szempontból baj, hogy a kapcsolatotok kezd tönkre menni... most vagy beszéltek róla és rendbe hozzátok, vagy mielőtt még tényleg elküldenéd és utálkozás lenne a dologból, szakítasz vele...
2011. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy baj, dicséretes! Ne engedd hogy papucs kiscicát csináljon belőled aztán dobjon valami sületlenséggel. Bár arra vigyázz h ne boruljon el annyira az agyad hogy bunkó legyél vele, ah pedig már nagyon elfajulnának a dolgok, inkább te ki a szűrét.
2011. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Akármennyire, is felhúz, ha megvan benned a tudat, hogy majd később kibékültök, szerintem azért nem ártana kicsit jobban megválogatni szavaidat.
2011. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi. Kedves lányok, ne forgassátok ki a kérdést. Nem ízt írta hogy ki is mondja ezeket a szavakat, csak azt hogy megfordul a fejében hogy ezt mondja neki, de nem teszi!
2011. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

viszont az esetek többségében a gondolatok tetteket szülnek...

(első voltam)

2011. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én szívből szeretem a barátnőm, de nekem is megfordulnak néha ilyen gondolatok a fejemben, persze csak a legvészesebb balhéknál, szerencsére ritkán van ilyen.

De akkor sem mondom ki. Mert szeretem. No meg ez a saját érdeked is. Te is szarul éreznéd magad érte. Meg ha folytatódna a kapcsolat a vita után, akkor is megmaradna a rossz emlék és tudná mondani magában, hogy na, most megmutattad a fogad fehérjét...

Emberek vagyunk. Az agresszió a génjeinkben van érzelmeinktől, érzéseinktől függetlenül. De itt említhetném az ösztöneinket is. Nem baj. De a vállaid se akarom megveregetni, hogy "ügyes vagy kisfiam, jó gondolatok". Találd meg a középutat. Türelem és alázat.

2011. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondolataim voltak. Nagyon békésen váltunk el.
2011. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem baj. A nő azért nő mert képes olyan dolgokat csinálni ami miatt ennyire felhúzzuk magunkat, a férfi meg azért férfi hogy tudjon magán uralkodni, és kezelni ezeket a helyzeteket.
2011. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Így van én soha nem mondom ki, legalábbis ilyen szavakkal, normális, kulturált emberi módon esetleg. De elképesztő, hogy néha mennyire fel tudja b*szni az agyam. De attól még szeretem
2011. nov. 30. 00:32
 10/18 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad."


Vannak a nő és vannak a h*lye pics*k. Szerencsére az előbbi halmaz a nagyobb.


Kérdező!


Most még szereted...

2011. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!