Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen? Multhéten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? Multhéten szakitottam a pasimmal. Nem teljes 2 hó után. Utólag kiderült menyasszonya van. Minden tette hazugság volt. Beismerte h csak sex kellett neki. És még szarul éreztem magam mert elhagytam.

Figyelt kérdés

meggyülöltem de hiányzik kicsit. Mért ilyen érzéketlenek a pasik? Nem mernek őszinték lenni?

22 csaj vok


2011. nov. 30. 00:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan és sajnos volt szerencsém átélni egy hasonlot és az ilyen pasi ne hiányozzon aki csak kihasznál...
2011. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
00:40--én voltam és 22/f
2011. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

az a bajod,hogy nem rúgott fel csapot papot és nem téged választott.

ha meg őszinte lett volna,akkor nem biztos,hogy lefekszel vele,tehát öngól.

ennek semmi köze a nem meréshez.

préda lettél.

becserkésztek,levadásztak,használtak,ennyi.

2011. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem, de ti lányok csak olyanokkal jártok, akik ilyen sz@rzsákok.


A rendes fiúknak esélyt sem adtok.


21/F

2011. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
már most úgy érzem túl vagyok rajtja de annyi megválaszolatlan kérdésem lenne. Am irtam a menyasszonyának rólunk. Szemét voltam? Nagyon jól esett. Utána meg megfenyegetett.
2011. nov. 30. 00:47
 7/27 A kérdező kommentje:

én lennék a legboldogabb ha egy normális pasit találnék.

Azért akadtam ki mert 2 hónapig hazudgált. Azt mondta komoly kapcsit akar, szeret,hiányzom neki stb. Meg lenyúlta egy képem kabalám cdm. Minek kellettek neki ha menyasszonya van?

2011. nov. 30. 00:52
 8/27 anonim ***** válasza:
5%

00:46---


Teljesen igazad van.Leszarnak ès a bùnkok kellenek nekik.Sebaj majd ràjönnek a dolgokra ha mèg1x megcsinàlja veled vagy akàrkivel.

2011. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

az milyen már h megfenyeget?

Köszi a válaszokat

sokat sirtam miatta de rájöttem nem érdemelte meg. Február óta vtam szingli erre egy ilyen gyökér megint összetöri a szivem

2011. nov. 30. 01:02
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Zsák a foltját ?
2011. nov. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!