Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a barátom unokatesojárol álmodozok?

Figyelt kérdés
néha ábrándozok a barátom uncsitesojárol hogy milyen jo lenne vele a szex meg ilyenek.mit történik velem? mit tegyek?
2008. márc. 24. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szereted amúgy a barátodat? Mert akkor szoktak ilyenek lenni, amikor már kihülőfélben van a kapcsi. Amúgy meg majdnem minden kapcsiban vannak ilyenek, hisz nem vakságot fogadunk... De ha úgy érzed, hogy már nem szereted a barátod, akkor ne álltasd őt tovább. Ha pedig vele akarsz lenni, akkor felejtsd el az unokatesóját.
2008. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
IMÁDOM őt tiszta szivemböl SZERETEM
2008. márc. 24. 20:21
 3/8 A kérdező kommentje:
MÁR MINT A BARÁTOMAT SZERIIIIII
2008. márc. 24. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kérd meg a barátod hogy gruppeneljetek:D

neem... csak vicceltem hahaha... remélem beragyogtam a napod

felejtsd el az unokatestvérét, hagyjad hagyjad... ha nem tudod, akkor valszeg nem is szeretetheted annyira a barátod.

2008. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

tenni? semmit.

élénk a fantáziád. Ennyi. ebben nincs semmi kóros, vagy szégyelleni való. Mások pl. Brad Pitt-ről álmodoznak.

2008. márc. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, habár valami nem lehet teljesen rendben a ti kapcsolatotokkal. Igaz nem látok bele, de tényleg olyan, mintha valamit a jelenlegi kapcsolatodban nem kapnál meg a barátodtól. Viszont előtte mindenképp beszélj a barátoddal.
2008. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy éreztem, hogy tiszta szívemből szeretem a páromat, mégis álmodoztam másokról... hogy mi lenne, ha... de eltelt kb. egy-két hét, és rájöttem, hogy már nem vagyok szerelmes a barátomba. Persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is ez történik, csak ez is egy lehetőség... de amint már az előttem szólók is írták, nem vakságot fogadsz... szóval, ha nem érzel komolyabbat a barátod uncsitesójáa irán, akkor nem gáz. (Csak a barátod meg ne tudja. ;)) :)
2008. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hello!

én is álmodozok. és én ezt most azért nem kérdésbe írom hogy mit tegyek mert most kérdeztem és nem kérdezhetek megint egy órán belül... nah mind1. szal elmesélem:

1. osztályos koromban megismertem egy srácot. egyből megtetszett és 3.-ba bevallotta hogy szerelmes belém és én is bevallottam neki. de nem jártunk meg semmi. és utána 4. be megint bevallotta hogy szerelmes belém de én már nem válaszoltam neki mert valahogyan meguntam. és így valahogyan félbe maradt ez a kapcsolat.

6.-os osztályban kezdtem megint érezni iránta valamit de nem vallottam be neki, hogy tetszik és elment egy 6 osztályosba szóval most, 7. osztályba nincsen velünk. és elmentünk együtt 12-en egy koripályára és ott azt hiszem hogy totál belezúgtam. és most álmodtam vele, és megfogta a kezemet és majdnem csókolóztunk egymással. és mindig elalvás előtt álmodozok róla. de közbe van még egy srác aki 8.-os és nem nagyon ismer. szerintem azt se tudja hogy létezek, max. párszor látott a suliba. jah és anyum szerintem nem örülne neki hogy 13/L látemre járnék vagy csókolóznék egy sráccal, apum pedig el is tiltana tőle. szóval rámozduljak? vagy fölösleges? vagy nem éri meg kockázatatni? csak nagy idegesség lenne az egész kapcsolat?jah és nem is tudnánk sokat találkozni hiszen 2 km-re lakok tőlük ésa sulitól is. és ő egy másik városba bejárós buszzal.

pls. segítsetek.

2010. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!