Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általába csak azokkal a lányokkal alakul ki valamim, akiknek elsőre bejövök?

Figyelt kérdés
Általába csak azzal a lánnyal kezdek el kavarn, akinek elsőre bejövök és tapad rám... akkor ugye kicsit tartom a távolságot, és megnézem mennyire strapabíró a csaj :D nem mellesleg, hogy hogy néz ki. Általába vannak köztük olyanok, akikre 10ből 9 azt mondaná hogy nagyon jó. De attól még zavar, hogy ha van egy csaj és csak barátok vagyunk, nem tudom átvinni fiú-lány kapcsolatba.. mit csináljak? :D 19f

2011. nov. 30. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

> mit csináljak? :D

Legyél el azokkal a lányokkal, akiknek elsőre bejössz. :)

2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Most neked az a bajod, hogy nem jössz be minden csajnak? Öreg, azért ne legyél maximalista:P 22F
2011. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert a lányoknak csak a külső számít, az meg azonnal látszik, így v elsőre bejössz egy lánynak, v soha.
2011. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem az hogy mindennek.. hanem akinek elsőre nem jövök be azzal sose tudom megszerettetni magam.. hogy fiúként nézzen rám ne csak vmi haverként
2011. nov. 30. 19:02
 5/21 anonim ***** válasza:
Mert lusta vagy tovább lépni azokon a csajokon és így kényelmesebb. Amúgy meg általában az értékesebb lányok nem mutatják ki feltünően mennyire "fasza gyerek" vagy és hű de rajonganak érted, hanem pont hogy közönyösek és neked kell hajtani férfiként rájuk.
2011. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 MariskaHargitai ***** válasza:
100%
Talán egy- két fokkal jobb vagy külsőleg, mint szellemileg... Akinek külsőre megtetszel az nem foglalkozik már a többivel, akinek meg nem, az megismer és nem lát benned annyi fantáziát, hogy megérje összejönni veled úgy, hogy nem te vagy neki a tökéletes kinézetű pasi.
2011. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
utolsó. ez jó meglátás mármint lehet benne valami.. mert tényleg akinek tetszek az máshol viszonyul hozzám, ugye ez alap.. de akinek elsőre nem tetszek meg azzal nem is nagyon lesz semmi...
2011. dec. 2. 12:11
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert a csajoknak csak a külső vagy a pénz a fontos, a belsőre tesznek magasról :(
2011. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 MariskaHargitai ***** válasza:
Az is lehet, hogy jól nézel ki és ezért alapból előítéletekkel közelítenek feléd...
2011. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég éretlen vagy, így olyan lányok is passzolnak hozzád. Azonkívül öntelt vagy, amit a normális érett nők nem bírnak. Nekem udvarolt már jóképű adonisz testű pasi, mégsem volt elég jó nekem. Helyette igaz kicsit pocakos, de intelligens, humoros, és talpraesett férfit választottam és nem bántam meg. Szóval nem minden a külső, hiába dünnyögi itt pár kisfiú. Fogalmuk sincs a szerelemről.
2011. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!