Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikertörténeteket szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertörténeteket szeretnék hallani! Nektek összejött a nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak, akik megtalálták a nagy őt sok csalódás és szenvedés után...:) csak jó lenne elhinni, hogy tényleg létezik...


23L


2011. nov. 30. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, de persze idővel elkorcsosult. Viszont még íg yis jó emlék...
2011. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Csak a jóra vagy kíváncsi? Mert akkor én nem írok...
2011. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
létezik,nem kétséges,de az első szerelem ahogy nekem is elmúlt,de már egy másik szerelmet keresek és hátha az jobb lesz:S:S
2011. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én elsőre megtaláltam ;) De , mint ahogy az első válaszoló írja, később elkorcsosult a dolog.
2011. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én nem szenvedtem. Nem is vártam a csodát ,csak jött.


22/L

2011. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 szerelem után másfél évvel hírtelen a csaj huga jött úgy, hogy nem is gondoltam volna immár 7 hónapos a kapcsolat.

Sok szenvedés után jött!

15/F

2011. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

16 évesen összejöttem egy 22 éves fiúval. Nagy volt a szerelem kb. 1 évig imádtam. Utána ahogy már többen írták, elkorcsosult. Nem mertem szakítani, féltem hogy összeroppan, meg attól is hogy egyedül maradok. Leérettségiztem, még mindig vele voltam, bár már nem éreztem semmit iránta. Kitanultam egy szakmát és elhelyezkedtem. Még mindig vele voltam, de a helyzet már egyre rosszabb volt.Nem volt jó a sex sem, a beszélgetések mindig veszekedéssé fajultak. Szinte elkezdtem gyűlölni, undorodtam tőle, nem kívántam a sexet vele. De soha nem csaltam meg.

A munkahlyemen megismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb férfival. Eleinte csak facebookon chateltünk, később "véletlen" megtudtuk egymás számát, akkor sms-eztünk, együtt ettünk a melóhelyen, együtt bagóztunk, kávéztunk. De nekem még mindig ott volt a "szerelmem".

Egy szép napon elhatároztam, lesz ami lesz alapon, szakítok vele. Nagyon csúnyán lett vége, ő zokogott én meg csak azt ordítoztam, hogy tűnj már el, nem érdekelsz többé.

Egy hét múlva összejöttem a munkahelyi szőke herceggel. 4 hónap után összeköltöztünk és ma már a vőlegényem, aki nyáron a férjem lesz.


A szőkeherceg létezik!!!

21/N

2011. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rengetegen kihasználtak és eldobtak viszont már előtte is jártam egy sráccal, aki messze lakott. Mindig össze-összejöttünk, de sose volt jó a távolság miatt. Most együtt vagyunk 9 hónapja és már megkérte a kezem és tökéletes a kapcsolatunk. :)
2011. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DakotaDamon ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga szőke hercege. Az enyém csak egy helyen rossz felé fordult, eltévedt és túl makacs, hogy útbaigazítást kérjen.

Amúgy már találtam egy nagy Ő-t. De összetörte a szívem.

2011. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
egyszer volt, hol nem volt, voltam én. sokáig csak futó kapcsolataim voltak, vagy semmilyenek, aztán részegen összejöttem egy sráccal, aztán szakítottam vele, aztán összemelegedtünk,de a korábbi exemmel is szexelgettünk, aztán az egyikbe beleszerettem, és azóta is együtt vagyunk. the end
2011. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!