Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összekaptunk nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összekaptunk nagyon. Nem bízom és hazudik? Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A páromnak 1 hónapja 4 ezerrel töltöttük fel a mobilját. A lényeg az, hogy állítólag csak velem sms-ezett és engem hívott. Kiszámoltuk 43 forintos perc- és sms díja van egységesen. Tegnap óta nincs pénz rajta neki. Kijött az, hogy lenni kéne neki legalább 400 forintnak! Engem persze nem zavar ha a barátnőjével vagy akárki családtagjával sms-ezik, de a helyzet az, hogy ő azt mondta nem írt senki ilyennek. Na de akkor hol az a 400 forint? Elkezdett sírni. Mondtam neki, hogy egyzerű a megoldás. Mivel nem bízom benne most, megnézzüök az egész kimenő és bejövő hívásait a vodánál... mire ezt kimondtam elkezdett nagyon sírni, hogy ne nem akarja meg bármit meg tesz csak azt ne... mondom de ha csak nekem írtál akkor mi a baj? Azt mondta az, hogy nem bízol bennem a szavamra nem adsz. Na hát hozzá teszem, hogy a múltja sáros. Engem a kapcsolatunkban megcsalt, a volt pasijával sms-ezett sokáig le is feküdt vele, leszopta stb... Megbocsátottam, de ez megütött, hogy nyilván mással sms-ezik és az nem egy kedves barátnő és családtag, hanem vagy a volt pasi megint akivel utoljára februárban volt dolga vagy valaki más... tudom nincs jogom megnézni az ő híváslistáját, de most legyek palimadár? mit tegyek? segítsetek kérlek, nem akarok megint pofára esni, mert nekem ez nem stimmel!

21/F


2011. dec. 1. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog valakit ennyire "megfojtani".

Ha meg akar csalni,akkor azt így is megteszi,mert megtalálja módját,de ha nem akkor egy életre elásod a kapcsolatotokat a folytonos féltékenykedéseddel.Szerintem te csak a saját büszkeségedet félted,nehogy felszarvazzanak,de ha ennyire egocentrikus vagy,és vered a melled,hogy megbocsátottál neki meg felhánytorgatod a múltat (ami neki sztem nagyon rosszul esik),akkor ne várj más reakciót.Vagy rendezd magadban a dolgokat ezzel kapcsolatban,hogy túllépsz a múlton és megbízol benne vagy szakíts vele.

2011. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk épeszű ember nem kezd el ilyennek utánaszámolni, meg 400 Ft miatt híváslistát ellenőrizni. Ha ennyire nem bízol benne, minek vagy vele? Biztos mert olyan jól néz ki, csak hát rib*nc, ugye? Nem baj, az ilyenek meg is érdemlik egymást.
2011. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Benne voltam Én is hasonló hibában nem olyan rég 4 hónapja! A lánynak sáros volt a múltja és összejöttünk úgy voltam vele nem érdekel a múltja, csak amióta velem van. Valójában ŐK tesznek azért, hogy sárosak legyenek és élvezik is ösztönösen utána lehet, hogy erkölcsileg rosszul érzik magukat, de nem tudnak megváltozni. A csajomon is tapasztaltam a jeleit ennek. Nekem is megingott benne a bizalmam és vége lett. Utólag rájöttem milyen önző volt... Ő nimfó csaj volt ami buli volt az elején, de nem akartam mindig fogni a kezét és ez vissza is ütött. Az ilyeneknél azt tapasztaltam 24 éves fejjel, hogy nem is tudnak megváltozni és sajnálom azt majd aki kifog egy ilyet feleségnek a múltja teljes tudatlanságában. :\ :\
2011. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te nem vagy normális... 400 Fton hisztizel????? Lehet ráment a telóról internetre vagy akármi ilyen vagy egy barátnőjével váltorr pár smst csak nem tartozik rád és ezért nem mondta... mert ŐSZINTÉN: MI a F*sz közöd van hozzá, hogy kikkel vált smst vagy kit hív???? Ha elment volna 10 ezer csak a füstbe érteném, hogy bosszant, na de így?????? 400 Ft-on? SZakíts a lánnyal, neki teszel ezzel szívességet... elképzeltem, ahogy a vacsorát is kiporciózod neki..... idegbeteg, agykárosult idióta vagy...


26L (aki anya és van párom és ha csinálok 10 ezer számlát havonta se kérdezi meg a párom, h ugyan kivel???? pedig mi ingyen beszélünk szóval nyilvánvaló, hogy nem vele ment el...)

2011. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te nem vagy normális... 400 Fton hisztizel????? Lehet ráment a telóról internetre vagy akármi ilyen vagy egy barátnőjével váltorr pár smst csak nem tartozik rád és ezért nem mondta... mert ŐSZINTÉN: MI a F*sz közöd van hozzá, hogy kikkel vált smst vagy kit hív???? Ha elment volna 10 ezer csak a füstbe érteném, hogy bosszant, na de így?????? 400 Ft-on? SZakíts a lánnyal, neki teszel ezzel szívességet... elképzeltem, ahogy a vacsorát is kiporciózod neki..... idegbeteg, agykárosult idióta vagy...


26L (aki anya és van párom és ha csinálok 10 ezer számlát havonta se kérdezi meg a párom, h ugyan kivel???? pedig mi ingyen besz

2011. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Normálisvagy? ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez a nagy hiszti részedről...!

Tudod, hogy milyen a csaj, megcsalt, meg írod, hogy a múltja sáros stb..., kutyából nem lesz szalonna!

Amúgy meg 400Ft-on hisztériázni, ne is haragudj de szánalmas!

Nem értem minek bocsájtottad meg neki a félrelépését, ha most meg gyanakodsz!

Ne haragudj de nem tudlak sajnálni! Legegyszerűbb megoldás, ha szakítotok!

2011. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor rendben van a kémkedés.
2011. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!