Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nem csalt meg, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem csalt meg, de mégis bennem van a sz. R tripp. A barátom 3 haverjával ott voltak reggelig egy lánynál, aki szintén haver. Ugye nem kell aggódni?

Figyelt kérdés
Már 3-4 éve egy társaságban vannak, összejárnak, stb. A lány dolgozik, ezért nem igazán tud velük lenni. Elmentek hozzá, vettek sört, és hülyültek meg beszélgettek reggelig. Ha jobban belegondolok, én is számtalanszor vagyok a haverokkal reggelig, meg hajnalokig.. mégse történt soha semmi :) Csak megerősítés kell. Nagyon szeretem ezt a fiút, és ő is engem, ezt érzem.. még képet is készitettek, ahogy a fiúk elnyúlnak az ágyon, tehát ha valamit is titkolni akarna, azt valószínűleg nem publikálnák facebook-on, gondolom.. csak aztán irt a barátom a képhez egy kommentet, hogy nagyon jó volt a reggeli kávé, a jóból sosem elég, vagy valami ilyesmi. A barátom imádja a kávét. Elmondása szerint csak hálás volt neki, amiért az egész éjjeles marhulás után még főzött nekik kávét, és aztán megint ment dolgozni. Egyébként a barátom nem az a megcsalós fajta, ahogy a társaságban se azok a fiúk nem olyanok. A kapcsolatunk elején a szex is nehezen ment, mert még új voltam neki.. ő igy működik. Akkor nem hiszem, h megcsalna, nem?
2011. dec. 1. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de megbízhatnál benne (és magadban) jobban is, a féltékenykedést nem sokan tudják hosszú távon elviselni.
2011. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem féltékenynek lenni, csak az exem állandóan flörtölgetett a hátam mögött, és nem akarom, hogy ez megismétlődjön..
2011. dec. 1. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Naná, hogy nem akarod, de ő NEM az exed, ha hozzá hasonlítgatod, vagy az ex miatt nem bízol meg benne maximálisan, előbb-utóbb baj lesz. És csak magad okolhatod érte majd.
2011. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hat igen, értem én..
2011. dec. 1. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha velem csinálnád ezt s csak járnánk (tehát nem házasság, gyerek stb.) lehet, hogy repülnél.
2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát, ez van. :) még jó h nem veled.. de ne gondold, h neked, csakmert pasi vagy, mindent szabad..
2011. dec. 1. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Mi mindent?? Évek óta tartó barátokkal szórakozni, miközben te nem is bíznál bennem, s egyébként is amíg én a barátaimmal vagyok te mit vajon mit csinálhatsz??? :D:D:D:D

S Igen, pakolhatnál.

2011. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok, köszi a biztatast.. csak mondom, az exem milyen volt, nem akarom megint :S
2011. dec. 1. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 14:32 vagyok

Akkor váltok "Normál stílusra"

Örülök, hogy lejött, hogy éppen a bizalmat ásod alá ezzel a gondolatmenettel a kapcsolatotokban.

S nézd a másik oldalról, a sajátodról: ha nem bízol benne, miért is maradsz mellette?

2011. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bizok benne, csak nem akarok elvakultnak tűnni, ezért kérdeztem meg, objetkiv véleményeket várni.. köszi..
2011. dec. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!