Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ebben az esetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, lángoló szerelemnek indult a kapcsolatunk. Problémamentesen működött minden, a hatalmas korkülönbség ellenére. Az utóbbi időben, kb. egy hónapja egyre gyakrabban mondta le a találkozókat. Amikor ezt most hétvégén megemlítettem neki ezt picit durcásan, hogy rosszul esik, akkor veszekedésbe csapott át a dolog, hogy én mennyire önző, egoista, hisztis p*csa vagyok. Nagyon rosszul esett, mivel nem igaz, főleg nem az önző, a fél délutánt végigsírtam. Az utóbbi egy hónapban amúgy is sokat veszekedtünk, de itt most valami megtört bennem. Már nem érzem azt a lángoló szerelmet, mint régen. Szeretem, de azt hiszem, már nem szerelemből. A mai nap verte ki a biztosítékot, mert figyelmen kívül hagyta a nekem tett ígéretét, és ezen felül még meg volt sértődve, hogy holnap reggel nem megyek át hozzá (tanulnom kell). Nem az a baj, hogy megsértődött, vagy vitatkoztunk, hanem a hangnem, ahogy hétvégén és ma beszélt velem.

Ti mit tennétek a helyemben?


2011. dec. 1. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez van, ha vénfa.szt veszel a szádba...
2011. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég friss kapcsolat és ha így lepattint, meg így reagál, akkor kár az energiát beleölni ebbe a kapcsolatba. Sajnálom. :(
2011. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a hatalmas korkülönbség mit takar?
2011. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát eléggé b*nkó a barátod. Sajnos sok ember úgy reagálja le az őt ért "támadást", hogy lehord mindennek. Tudod, legjobb védekezés a támadás.

Én voltam a helyzetedben, nem is olyan régen. Ha szóltam, hogy keveset találkozunk, akkor az volt a válasz, hogy majd lesz olyan is, amikor sokat. Ha kértem, hogy de most legyen és ne majd, akkor lehordott mindennek. Ha emiatt sírtam, akkor hisztiztem, duzzogtam. Minden voltam, csak jó nem. Elegem lett, de nagyon és szakítottam vele.

Két nap múlva jött, hogy ne haragudjak, szeret, és próbáljuk meg újra. Adtam kettőnknek egy második esélyt, mert szeretem és nem bántam meg. DE! Amíg nem lépsz fel vele szemben határozottan, addig nem hiszi el, hogy tudsz másmilyen is lenni. Párom is azt mondta, hogy nem hitte volna, hogy szakítok vele.

Légy határozott és kitartás!!! Ha ő nem gondolja át a dolgokat, akkor próbáld meg tényleg végérvényesen ott hagyni, és majd idővel jobb lesz és találsz olyat, aki megbecsül.

2011. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Neked most komolyan nem esik le???

Megúzta a fiatal és friss ágyékodat és ezzel neki ennyi is volt... Legközelebb majd korodbeliekkel kezdesz.


Ez van, legalább tanulsz belőle.

2011. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 hónapja vagyunk együtt

Már nem érzem azt a lángoló szerelmet, mint régen.


Uramisten, ez aztán a dilemma :DD

2011. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szépen behülyített, megdugott és részéről ennyi a dolog. Te pedig túl hülye vagy, hogy ezt észrevedd, de meg is érdemled. Így jár az, aki apja korabeli faszival áll össze.
2011. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen kifogásokkal mondta le?

És amúgy hány évesek vagytok?

Egyébként én az olvasottakból, hát hogy lehord mindennek én nem tűrném senkitől! Minél előbb megszabadulnék tőle..

:S Azért írj majd hogy mi lett

2011. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!