Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, aki tetszik nekem, de nem vagyok biztos, hogy én is neki. De pl. olyanokat csinált, hogy megsimogatta a fenekem, meg egy szèkre ült velem. Hogy kèrdezzek rá? Nem akarok csak úgy eléállni ès egyenesen rákérdezni.
2011. dec. 2. 05:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah neh es te ezt olyan nyugisan mondod h megsimogatta a feneked????? Miert hagytad???? En soha nem engednem meg egyetlen fiunak sem h a seggemet fogdossa!!!!

Ha a srac mar a seggedet fogdossa, akkor az annyit tesz h nem gondolna komolyan veled. Ne vedd szemelyeskedesnek de csak meg akar huzni -.-"

Azonnal allitsd le magadrok mit kepzel ez h csak ugy lefogdos??? Habar nem o a bunos hanem te aki hagyja neki. Nem ertem h miert kell mar az elso kezdetben hagyni h kedvuk szerint cselekedjenek. Ezzel csak azt erted el h nem tisztel es csak egy noi testet lat nem pedig egy szerelmet vagy baratot.

Hogy tetszel-e neki???? Igen tetszel neki de nem ugy ahogy te gondolod.


Minel hamarabb koptasd le ha nem akarsz magadnak bajt. Vagy ragd helyre...oszt ki mondd meg neki h mit kepzel o h egyszeruen csak lefogdos!!!!


Amugy hany evesek vagytok????

2011. dec. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aszomszedneni ***** válasza:
ne kérdezz rá , csak menj oda hozzá , vedd ki a kukiját és miközben a szádban tartod képezz egy kis vákuumot . Mit kell ennyit vacillálni ? Felnőttek vagytok nem ? xD
2011. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!