Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ezek szerint tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint tetszem neki?

Figyelt kérdés
Na, úgy volt, hogy van egy fiú, akit 3 hónapja ismerek már lassan.. nekem már ő rögtön megtetszett az első találkozásunkkor.. én nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, de sok jele van annak, hogy én se vagyok közömbös neki.. már az első naptól fogva szemeztünk, meg mosolyogtunk egymásra, de beszélgetni csak 1,5 hónapja beszélgetünk.. de az a bajom, hogy semmi komolyabb nincs.. csak szünetekbe beszélgetünk néha, és akkor is csak annyit, hogy van e házi, meg ilyen sulis dolgok.. én egyszer írtam neki fészen, kérdezgettem, próbáltam ismerkedni, de csak visszaválaszolt, ő csak egyszer kérdezett vissza.. szünetekbe szokott velem hülyülni.. elveszi a cuccaim, meg stb.. :$ csak azt nem értem, hogy ha tetszem neki, akkor mért nem lép, vagy ha nem tetszem neki, akkor meg mért küld felém 'jeleket'. Légyszíves segítsetek.. pls :)
2011. nov. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Félénk. Várja, hogy esetleg te nyitsz felé. Én is ilyen fiú vagyok, egyszer nem kezdeményeztem még lány felé, mindig ők jöttek oda hozzám. Ha nagyon szerelmes vagy belé, akkor menj te oda hozzá, hidd el nagyon jól fog esni neki, hogy ennyire bátor vagy, hogy lányként odamész hozzá.
2011. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én meg ilyen lány vagyok.. :( még sose volt pasim.. és most vagyok másodszorra szerelmes.. én se merek kezdeményezni felé.. amúgy 15/L.. csak még az is a bajom a fiúval, hogy nem olyan csajózós falytának tűnik... :( habár lehet, hogy jól titkolja.. :| :$
2011. nov. 29. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa, én is így vagyok a sráccal! Igaz mi még nem igen beszélünk csak néha néha. Szerintem, adj neki konkrétabb jeleket, sőt érdeklődj, jobban mutasd ki , hogy tetszik neked. És ha ez már megtörtént, adj neki egy kis időt, hogy összeszedje magát:)


Szerintem:)

2011. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szervusz! Csak hallgass az ösztöneidre!Küldj te is jeleket! Olyanokat amikből már azért ért ő is! Ne félj ! :)
2011. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!