Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek vannak érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek vannak érzelmeitek?

Figyelt kérdés
Eddig csak 2 lánnyal volt dolgom, de mind2x azt tapasztaltam, hogy a lányok csak azzal foglalkoznak, hogy a pasijuk jól nézzen ki, meg hogy meg legyen a napi szex, de semmi több. Sőt cikinek tartják, hogy egy fiúnak vannak érzelmei :( 17/F
2011. dec. 2. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azért mert az agyilag gyerek korosztályból választottál. Akik még nincsenek felnőve agyilag, és még nem tudják értékelni a kapcsolatot.

Pár év mulva amikor idősebb leszel, és a mostanitól idősebb csajok közül választasz más lesz.


Am pl, Nekem vannak érzelmeim, imádom a párom és büszke vagyok arra ha fiú létére meghatódik egy szerelmes sms-től amit én írok neki (nem netről lopom), a szexet nem várom el napi szinten és akkor sincs rinya h pl 2 hétig nincs semmi (pl menstruáció, vagy csak úgy alakul hogy fáradt stb szal ezer dolog miatt kimaradhat)


Szóval türelem :) Idővel megtalálod a normálist :)


L21

2011. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

PASIK NEKTEK VANNAK ERZELMEITEK?! EDDIG NEGY OLYAN PASIVAL JARTAM, AKI MIATT SZENVEDTEM....

Na jo azota megtalaltam az otodik mellett a boldogsagot, es a kerdesre megtalaltam a valaszt. Igen a pasiknak vannak erzelmeik de mind mindig mindenben vannak kivetelek is.

2011. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 12:46


a kérdés az hogy a lányoknak van e :D

2011. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

B+ képzeld van!Sőt a legtöbbet pont az idióta pasik miatt szenvedünk!

Ezt a kérdést inkább a pasik felé kéne feltenni,ugyan is azok tudnak szívtelenek lenni!

2011. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, de én droid vagyok.
2011. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
12:51 kepzeld lattam, csak igy akartam megmutatni, hogy en is feltehettem volna ezt a kerdest, gondoltam mindenkinek ertheto lesz de latom megsem. Mindig vannak kivetelek.
2011. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nincsenek. Érzelemmentes robotok vagyunk mind. ^^
2011. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak érzelmeik, de nem több mint a fiúknak. Sok az egoista csaj, főleg pont a te korosztályodban, mivel a média nevelte fel őket, ezért tűnik úgy mintha nem lennének, de vannak igazából, csak "nem menő" ha kimutatják, ezért tűnik úgy mintha nem lennének nekik. 21/F
2011. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Minek az? Nem is értem.... :D
2011. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A rosszindulat és az önzőség is érzelem.
2011. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!