Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Ha hazudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ha hazudtok a párkapcsolatotokban/amikor csak randiztok, akkor azt miért teszitek? Amikor azért elég valószínű a hazugságotok.

Figyelt kérdés

Ti miért hazudtok és miket?

(Nem kérek olyan kommentet,hogy a kapcsolat a bizalomra éprül nem kell a hazugság blabla,csak a kérdésre szeretnék válaszokat!)

Nemet,kort is kérnék,köszönöm!


2011. dec. 1. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem szoktam hazudni..
2011. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2011. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi első,de csak akkor kéne írni,ha szoktál hazudni.


2. szoktál hazudni? Akkor is,mikor tök nyilvánvaló,hogy az nem úgy van,amit állítasz ?

így van a kérdés ...

2011. dec. 1. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:
de aki hazudik, azzal nem is kell járni.. nem?
2011. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést,nem lehetne arra válaszolni?!


Amúgy aki hazudik,az is meg tud változni szerintem..kell adni egy esélyt,hogy javítson magán. Szóval,nem kell egyből az,hogy nem kell vele járni vagy szakítani kell.

Persze,nem mindig jön össze,hogy őszintébb lesz ..

2011. dec. 1. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudunk konkrét sztorit, akkor válaszolni se tudunk.. és nem, aki egyszer hazudik, az máskor is, sajnos, tapasztalat.. tudod, aki hazudik, az lop is..
2011. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
hogy egy klasszikust idézzek: people don't change.
2011. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem hazudok, de aki hazudik, az azért teszi, mert fél attól, hogy kevés a másiknak, elutasítják, ha igazat mond.

Vagy csak egy felvágós barom.

2011. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nálam meg a párom részéről is volt hogy kisebb füllentéseket ejtettünk...pl akkor ha láttam hogy neki sok problémája van és nem akartam az én bajommal is traktálni és azt "hazudtam" hogy tök jó napom volt mikor meg egy kalap sz*r...:S :) de csak ilyen apróságok, semmi komoly nem volt még szerencsére.

Meg hát általában észre szoktuk venni a másik viselkedéséből, mimikájából hogy valami nem stimmel :) de van egy kérdés ami nálunk nagy nyomatékkal bír, mégpedig :"megesküszöl az életemre?" és ha azt mondja hogy nem akkor máris lebukott ha azt mondja hogy igen akkor nyert ügye van :)


L21

2011. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nyilvánvaló, hogy lebukok vele akkor inkább elbújdosom.
2011. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!