Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas az, ha valószínűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas az, ha valószínűleg külsőségi okokból nem tudsz barátnőt találni, és megoldás keresésként kigyúrod magad?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Há' má' mé' lenne?

Nem.

2011. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez jó... Nincs önbizalmad a külsőd miatt, és teszel azért, hogy jobban tetsszél magadnak, így az önbizalmad is nőni fog. Sok sikert! :)
2011. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamivel el kell foglalnod magad....de nem a kigyúrtságon múlik,hidd el.Kifejezetten taszítanak a kigyúrt pasik....
2011. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kigyúrt pasikat.
2011. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.:) Ha ez növelné az önbizalmad, akkor nyugodtan, ártani nem árt. Csak azt se felejtsd el, hogy leginkább a személyiségeddel tudod megkedveltetni magad.
2011. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem a külsőddel van a baj hanem azzal hogy azt hiszed hogy nem vagy elég jó ahhoz hogy csajod legyen,és ezt lehet érezni. szerintem nagyon gáz amikor egy pasi teljesen önbizalomhiányos és rengeteg izom van rajta, ami ráadásul olyan mértékben hogy a legkevésbé sem vonzó
2011. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem segített.
2011. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Bár nekem nem külsőségi, hanem önbizalmi problémáim voltak (de a külsőmön is javított).
2011. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy pontig mindenképp segít, de ne gyúrd túl magad. Legyél harmonikusan sportos, ne debella, én azt tapasztaltam, hogy ez jön be legjobban a nőknek. :)

26f

2011. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!