Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit fogtok venni kedveseteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogtok venni kedveseteknek Mikulásra? Hát Karácsonyra? Szerintetek én mit adjak a barátomnak? Az alulírott megteszi?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy Mikulásra sütök neki egy kis diós piskótát. Ez jó? És melléje még mit adjak? Vagy esetleg valami más, jobb ötlet?
2011. dec. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
MELLÉJE még szíííííd le....
2011. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek nézed a kedvesed 10 évesnek?
2011. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.ott a pont:D
2011. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem nézem 1ö évesnek...csak arra gondoltam, hogy valami saját készítésűt adnék neki, nem pedig valami üzleti dolgot, amit bárki meg tud venni...

Ha van pár jó ötletetek, akkor írjátok meg

2011. dec. 2. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy egyszerű fekete bögrét és hozzá fehér porcelánra való filcet. Írok valami vicceset rá és kész. Ez elég egyedi!
2011. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!