Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végezek magamal vagy syenvedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végezek magamal vagy syenvedjek tovább?

Figyelt kérdés
Az a baj ,h nagyon megszeretem egy fiut,sokat is beszelgetünk és naprol napra nöt az érzelem bennem.Ő volt az akinek elmondhatam mindent o meghalgatott,nem jotun őssze bizonyos okok miat,és most neki van baratöje.És az a legrosszabb h ö nem tudja h én SZERETEm.Hogyan feledjem el ,nem birok semmit csinalni egész nap bent ülök és sirok azon is gondolkodtam h végezek magamal.Nagyon sokat jelent ö nekem
2011. dec. 2. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
tini szerelem, majd kinovod
2011. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket ne beszélj, nem végeznél magaddal, nem is lenne semmi értelme. Én is éreztem már így, pont az 1. be nem teljesedett szerelmem során, nagyon sokat rágtam magam, és szenvedtem, de akkor tanultam meg hogy mindig fel kell állni, és nem szabad nagy feneket keríteni az ilyen dolgoknak, túl kell lépni, és sokkal jobb lesz, lehet hogy a seb nyomot hagy, de idővel begyógyul. Egyik nap sírd tele a párnádat és hallgass olyan zenét, másnap menj bulizni, pasizz, éld az életedet, és sokkal jobban fogod érezni magad!
2011. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ó még mennyi csalódás lesz az életben,nem kell ezeket azért halál komolyan venni,mert később rájössz,hogy nagyon vicces milyen komolyan vetted ezeket gyerekként,az öngyilkosság meg csak nagyon divatosan hangzik nem kell folyton ilyennel jönni nincs is értelme,majd ha igazán szerelmes leszel,és viszonozzák is rájössz milyen butaságokat gondoltál
2011. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha ténleg szereted akkor most tiszteletben tudod tartani azt hogy van nője

majd szétmennek mert ráérez hogy őt valaki nagyon szereti és akkor Te mond el neki hogy mit érzel,

ne végezz magaddal mert nagyon megbánod hogy kihagytad az életedből az a fiut,én csak tudom....

szeresd mindig ráfog érezni.

2011. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de ha egyszer nem beszélünk akkor hogyan fogja érzni h szeretem?
2011. dec. 2. 20:00
 6/13 Dögi ***** válasza:
12-13 L ???
2011. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
NEM 17L...
2011. dec. 2. 20:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Állj fel lépj tovább!Senki nem ér annyit,hogy eldobd miatta az életet!
2011. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki, aztán nyugodj le és próbálj meg mást keresni. Túl rövid az élet, hogy egy pillanatig is szomorú legyél akárki miatt is.
2011. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..talán igazatok van,nem érdemes senki miat eldobni az életet.egy könnyen nem fogom tudni elfelejteni az biztos ,de majd tul élem valahogy
2011. dec. 2. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!