Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok túlérzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok túlérzékeny vagy mivan? :/

Figyelt kérdés

Kezdek már teljesen besokallni... Fél éve vagyunk együtt a párommal,1 dolgot kivéve minden tökéletes,de ez az őrületbe kerget. Elegem van már a legújabb "szerzeményeiből" csodálók terén.


-kapcsolatunk elején elejtette röhögve,hogy hehe,mindketten megd.gták ugyanazt a csajt a legjobb haverjával...húdejólesetthúúdevicces.

-egyfolytában csajokról beszélnek nagy bennfentesen,hogy ez így meg úgy szeret szexelni(tudom...PASIK...de könyörgöm,miért előttem beszélnek ilyenről??)

-egy alkalommal(és ez fájt a legjobban) megláttam,hogy levelezgetett egy csajjal,hogy milyen szép,meg hogy találkozniuk kéne és hogy szabaddá tette a hétvégéjét(mert hogy nem voltam pont otthon) és de kár hogy nem tudott eljönni mégse velük bulizni...meg hogy igen,van barátnője,de attól még lehet ismerkedni,neeem?;) Hivatalos verzió szerint az volt a koncepció,hogy párom "megpuhítja" a csajt és átpasszolja a haverjának,aki egyébként tényleg nagyon idétlen csajozásban. Ekkora baromságot még életemben nem hallottam,ezért máig küszködök vele,hogy elhiggyem.

-diszkóban táncolni sem enged(vagyis addig nyavalyog,míg elmegy tőle a kedvem),ő mégis minden csajjal összebratyizik,megdicséri hogy húúdejól néz ki(miközben mindössze látásból ismeri),én meg üljek a seggemen,ha kimegy wc-re,berak a zaciba(megőrzésre odaállítja a haverjait)


De a legrosszabb mégis az,hogy folyamatosan hallgatnom kell a csajokról való értekezéseiket. Már szóltam,hogy rosszulesik és el is ismerte,hogy fordított esetben neki sem esne jól,egy idő után mégis megfeledkezett róla. Én nem már szégyellném,hogy egyfolytában magamat ismétlem,mint egy papagáj,hogy ne csinálja már legyenszíves. A fent említett sztorik is beleégtek az agyamba,habár eleinte próbáltam lazára venni a dolgot,de már kezdek bekattanni,hogy mégis mi történik,miért is hagyom én,hogy megtegyenek velem olyanokat,amik rosszulesnek? Már nagyon érzékeny vagyok erre a témára,pedig próbálom magam mindig rávenni ilyen eseteknél,hogy nagylevegő és túllépni rajta,de nem mindig sikerül,ezért mostanában volt 1-2 vitánk...pl ma is. Szerinte bolhából csinálok elefántot és nem érti(ez is kiakaszt),hogy miért nem bízok benne. Ez a kijelentés egyébként nem felel meg a valóságnak,mert nem gondolok sosem arra,hogy megcsal,csak egyszerűen bánt,hogy ennyire semmibe veszi ezt/nincs tekintettel rám/illetve néhol megalázva érzem magam.

Tényleg én fújom fel?:/ Ma megyek hozzá,hogy megbeszéljük a veszekedés tárgyát,én úgy érzem,jogos a haragom,de biztos akarok lenni benne.

21 éves lány vagyok amúgy,párom 23.


2011. dec. 2. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neki elmondani, hogy téged ezek a dolgok zavarnak, és nem érzed magad jól tőlük. Igyekezz mindezt nyugodt körülmények között tenni, és próbálj vele nem veszekedni.
2011. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy számára a biztos punci, és most kivételesen e fajta kérdésre a válasz: inkább te hunysz neki szemet és ő ezt kihasználja
2011. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastalak végig csak az első felét, de dobd a csávót. Nekem elegem lenne abból hogy van egy nő mellette ő másikat puhítgat mégis, levelezget és dugásról beszélget a haverjával más nőkről stb.

Undorító, felháborító és elszomorító egyben számomra.

Ilyen mocsok férfival nem akarnék együtt lenni!!!

Menjen aztán dugjon halomra a balfék haverjával ahány libát csak akar!

2011. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igazad van..én sem hallgatnám ezeket. mondd meg neki h zavar.. és állítsa le magát.. mert te ezt nem fogod elviselni
2011. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg durva. Adj neki ultimátumot.


23F

2011. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki,de csak 2-3 hétig emlékezett rá,utána megint előjött a téma,ha a haverral voltunk.

Igen,sokminden felett hunyok szemet,mert már nem tudom,hogy mit merjek mondani egy párkapcsolatban és mit ne,hogy ne legyen hisztiként elkönyvelve. Szerencsére ő ezzel még nem vádolt így konkrétan.

Nem mentegetni akarom,csak hogy kerek legyen a dolog(bár egyénbként nekem is szánalmasan hangzik:D): egyébként a párom nagyon jószívű,érzékeny és tudom,hogy szeret. Olyan ellentmondásos... Nem csak ennyiből áll,mint ember.

Köszönöm a gyors válaszokat!

2011. dec. 2. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem te az a fajta vagy aki összejön a legnagyobb s*ggfejjel aztán megpróbálod sikertelenül megváltoztatni csak, hogy itt sírhass, az, hogy tud kedves is lenni csak egy jó álca ha valójába törődne veled akkor figyelne rád, de nyugodtan a szeretnéd hallgatni kit hogy dugott meg csináld lehet egyszer élőben 3d-be is élvezheted. aztán majd kérdezd meg miért ilyen köcsögök itt a pasik-.-
2011. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,te aztán nagyon kedves vagy,egyébként nem ekkora s.ggfej,csak így koncentrált adagban tűnik annak,megmondtam,egyébként kedves és szeret,csak ebben a dologban figyelmetlen. Amúgy meg tényleg kcsgöket szedtem össze eddig,de most mit csináljak? Már minden "típussal" próbálkoztam,mégis mindnek volt valami f.szsága. Az övé ez. Egyszerűen nem tudom,hogy mennyit kötelező elviselni egy kapcsolatban,hogy a nő ne legyen hisztérikának beállítva és nem tudom mikor lehetek önmagam és mondhatom ki őszintén hogy mi bánt.
2011. dec. 2. 21:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy túlérzékeny és írni se tudsz.
2011. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jajj,de vicces valaki:D Annyira meg akartam fogalmazni,hogy a törölgetések miatt maradtak értelmetlen részek. Ne akadj fent inkább lapozz tovább.
2011. dec. 2. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!