Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Kedden amikor a barátommal sétálunk, egyszer csak elővett egy gyűrűs dobozt mintha megakarná kérni a kezemet, de amikor kinyitotta, csak egy óvszer volt benne.

Erre sírva fakadtam, és ott hagytam őt azóta nem beszéltem vele.

Folyamatosan írja az smseket ,hogy csak viccelt és ,hogy ne legyek ilyen érzékeny.


2011. nov. 4. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
:D így jártál
2011. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyunk egyformák, más lehet, hogy vette volna a lapot. Beszéld meg vele.
2011. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Ez mókás :D
2011. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt.

Annyira bántó volt, azt hittem ,hogy megkéri a kezemet.

2011. nov. 4. 14:12
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te vagy túlérzékeny. Humorérzék!
2011. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Én is biztos hogy megsértődtem volna! Szerintem ez egyáltalán nem mókás dolog! Üljetek le, beszéljétek meg!
2011. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
89%
Ó hát igen egy kicsit túlreagáltad. :D Persze ez egyfajta "megalázás"nak vehetted, mert MÁSRA számítottál. :) Próbálj lenyugodni. :) Most már legalább a fiúd is tudja, hogy ez mennyire kényes téma neked. :D Beszéld meg vele, emiatt a tréfa miatt kár haragba lenned. Tedd túl magad rajta!:) Nyugi egyszer nem koton lesz benne hanem gyűrű ;) ...
2011. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
2 év után ne nagyon várd hogy valaki komolyan megkéri a kezedet, főleg ha nem is éltek együtt, együtt lakva ismered meg az embert igazán, bár nem tudom hogy hogy vagytok. Ő arról nem tehet hogy azt hitted bár poénnak elég szar volt, de ha azóta hív meg keres téged akkor biztos nem akart ennyire megbántani, beszéld meg vele hogy ez neked mennyire rosszul esett és megbántott, biztos bocsánatot fog kérni. Ilyen miatt ne szakíts vele ha ezen jár az eszed, nem tudom hány évesek vagytok de a huszonévesek még éretlenek főleg férfiban. Más a lélektípus mind2 nemben.
2011. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem vicces, nagyon felfújod. Neki a dugáson jár az esze, neked meg a lánykérésen. Biztos szeret, ha akarja veled, te meg várd ki amíg az eljegyzésnek eljön az ideje. Sosem értem, hogy a csajok, ahogy összeismerkednek valakivel, azzal rontják el az egészet, hogy remegve várják mikor nyújtja át a karikagyűrűt a lovag. Nem ezen múlik egy jó kapcsolat. Te is inkább élvezd a pillanatokat és örülj neki, hogy a fiú hajlandó óvszert használni. (mert ez is ritka manapság)
2011. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!