Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, akinek "csúnya" barátja van?

Figyelt kérdés
Aki nem túl jóképű vagy kövér. Lány vagyok, vannak is barátkozó fiúk, de nekem egyik sem jön be igazán külsőre. Kedvesek, meg tudnak nevettetni, de nem túl jó kiállásúak. :/ Voltatok már ilyen helyzetben?
2011. nov. 29. 09:13
1 2
 1/14 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Ha az akar lenni a kérdés, hogy össze kellene-e jönnöd egy ilyen sráccal, mindenképp azt mondanám, hogy kizárólag akkor, ha barátságon túli vonzalmat érzel iránta, egyéb esetben ne, mert csak megszívatod a csórit...
2011. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet.

Egyébként nekem volt már olyan, akit utólag csúnyának látok, de mikor szerettem, az megszépítette, szóval akkor még nem láttam csúnyának...

2011. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Melyik lenne jobb? Üresfejű modell, nincs közös téma, unatkozol mellette de jól mutat a fotón, vagy valaki, akivel jókat tudsz nevetni, kedves, de nem jó kiállású? Melyikük mellett lenne érdekesebb? Ne a külső alapján dönts.
2011. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

attól mert kövér egy srác még nem feltétlenül csúnya.

nekem volt egy viszonylag kövér barátom és ő pl. nagyon magas volt és az arca iszonyú jól nézett ki!

2011. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom
2011. nov. 29. 09:51
 6/14 anonim ***** válasza:
figyelj, ha a barátkozó fiúk közül egy se fogott meg, akkor csak azért ne jöjj össze valamelyikkel mert nincs más.
2011. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kendrazoltan ***** válasza:
86%

A külső valóban nem minden, de ha nincs testi vonzalom, akkor esélytelen a dolog, mert nem játszótársat keresel, hanem párt, ahol lesz szex is és ha ezt az adott valakivel nem tudod elképzelni, akkor felejtős a dolog. Tudom...tudom, most jönnek azok, akik azt fogják írni, hogy a szex nem minden, de kérdem én: ha olyan rohadtul nem fontos a szex, akkor miért van az, hogy két teljesen össze nem illő ember is jól megvan hosszú távon is, ha a szex része nagyon jó, de két nagyon összeillő ember nincs meg hosszú távon túl jól együtt, ha a szex része nem jó?

A lényeg: ha vonzódsz valamelyikükhöz, mint fiúhoz/férfihez, akkor ne légy rest, de ha nem, akkor én személy szerint nem ajánlanám...(és bár már QRVA unalmas, de hozzáteszem ehhez is, hogy KIVÉTELEK PERSZE MINDIG VANNAK-->bizonyára itt is lesz pár, aki ezen kiírásom ellenére is ide fogja íri, hogy "hülyeség", stb...stb)

2011. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármelyikükben megfogna valami, már nem látnád őt csúnyának. Az én barátom is enyhén túlsúlyos, de számomra a legvonzóbb, és távolról sem csúnya (jóképű, gyönyörű szemekkel, irtó szexi hanggal, és hihetetlenül intelligens, jószívű).
2011. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak azért fontos, hogy jól nézzen ki, mert mások véleményétől félsz? Szal h egyértelműen túl jól nézel ki hozzájuk? Velem is volt ilyen, tök rossz volt mindenhonnan kapni, pl barátoktól, hogy "miiiiiért te olyan szép vagy ő meg olyan ronda!". Ha érzel vonzalmat gyerünk (és ne foglalkozz a sok bunkóval), ha meg nem akkor ne erőltesd.
2011. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ne csak külső alapján itélj.legyen egy randi.vagy csak barátkozz velük és majd meglátod
2012. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!