Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szólnátok ha huncutkodás közben más lány nevét mondaná a srác?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert véletlenül a barátnöm növérének a nevét mondam mikor elélveztem... Nem tudom miért csak kijött a számból, most ebböl lett nagy hiszti..
2011. dec. 3. 00:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egyszer volt, hogy elordítottam a haverja nevét, mert persze csak akkor vettem észre, hogy a webcam bekapcsolva áll a szekrény tetején pont az ággyal szemben.nagyon jól tudtam ki tette oda...

esküszöm ki nyírom egyszer...

XD

2011. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 /Anita_'94/ ***** válasza:
A 01:17-esen jót röhögtem :D
2011. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb olvasd fel közben az egész utónévkönyvet.
2011. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Azt hogy : Milyen Erika? :O Orgazmusom lesz...De Nem Ma Köcsög! x'DD Problem? :D
2011. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 magyar izom válasza:

"Mondd meg neki, hogy nem tehetsz semmiről, hisz' skizofrén vagy, és a másik éned tolná a nővérét, de te nem. Ha nem hiszi el, itt a bizonyíték: még erre a hülye, anonim oldalra is 2 regisztrációd van.."


Tudom, beteg vagyok :( ..

2011. dec. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Arról a rodeó jut eszembe, próbálsz te rajtamaradni, de ő ellenkezik veszettül.

Ezért ne mondd ki soha a nevét a csajnak, meg minek is, olyan kellemetlen az.

2013. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!