Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyagiak mennyire fontosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Az anyagiak mennyire fontosak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
24 vagyok és 2 honapja járok egy 20 éves csajjal ,még iskolába jár és tovább akar tanulni .A szülei elég gazdagok .Én meg egy 3 müszakos gyárba dolgozom a minimálbérért .Engem egyedül az anyagi része zavar mert félek hogy a szülei lenéznek majd mert eddig még nem találkoztam velük .Meg az is zavar hogy nem tudom jo helyekre elvinni .A kérdésem ez lenne hogy ez mennyire hat ki egy komoly kapcsolatra ?Mert nagyon szeretek a barátnömmel lenni..
2011. dec. 3. 01:24
 1/4 Inkog Nito ***** válasza:
Kérdezd meg őt hogy zavarja-e látatlanba mi se tudunk segíteni.Ha őt nem zavarja akkor meg meg van oldva.
2011. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy általában imponál, de valójában nem lényeges. A barátnőd ugyanolyan zavarban van, hogy neki jobban megy a sora...én az ő helyében nem tudnám, hogy a másik hogy áll anyagilag, ezért nem merném sehova sem hívni, nehogy fizetnie kelljen.

Tényleg jobban teszed, ha megbeszéled vele, sőt, elmondod, hogy mi zavar. Valószínűleg csak jobban fog szeretni érte, hogy ezen aggódsz, mert fontos neked.

2011. dec. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cvipőben vagyok azt tekintve, hogy bnőm 20éves, én 21. Kamionzok köztudott, hogy lenéznek minket és én is ettől félek, hogy, lefognak nézni, de igazából nem érdekel nem a szüleit szeretem hanem a barátnőmet.
2011. dec. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt fogja mondani h nem zavar... aztán telnek a hetek, hónapok rájön h nem mehet el akárhova veled... aztán egyre több a veszekedés és azon kapod magad h sehol sincs... én ebből megjöttem és neked csak részvétet tudok kívánni előre is :S
2011. dec. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!