Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki megtalalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megtalalta az ugnevezett lelki tarsat, es mar egy ideje boldog vele? Miben nyilvanul ez meg? Közös hobbik, hasonlo gondolkodas?

Figyelt kérdés
Arra a partnerre pondolok, akinek a meglete egyfajta" megvaltas" ami abbol fakad, hogy konnyen megertik egymast, kapcsolatuk nem okoz kulonosebb nehezsegeket, kulonleges lelki kapcsolat van kozottuk. Van ilyen?
2011. dec. 3. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
igen van (: én fiú vagyok és a legeslegjobb barátom egy lány. nagyon szép de köztünk soha nem lesz több. nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban de szerintem egy ideig működik.
2011. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amennyiben nagyon szep, miert nem akarsz tobbet tole? ES szereted is ezek szerint...
2011. dec. 3. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
igen nagyon szeretem... de nem tudom elmondani hogy miért nem akarok többet egyszerűen jobban tudok rá úgy nézni mint a legjobb barátomra...
2011. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy szerencsém van az életben ebből a szempontból. Van egy szerelmem közel 3 éve vagyunk együtt. Nekem ő jelenti a szerelmet, a szeretőt, a legjobb barátomat és a lelki társamat. Nagyon szeretem minden szempontból. Nem a közös hobbi jelenti, hanem például hogy egy nézeteket vallunk. Egyforma erkölcsi normák legyenek fontosak illetve a jövővel kapcsolatban hasonlóan gondolkodjunk. persze én csak ennyit tudok mondani mert én nem csak lelkitárs oldalról közelítem meg:)
2011. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!