Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viseltétek, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viseltétek, amikor a párotok elvesztette az állását?

Figyelt kérdés
Igyekszem mellette állni, és nagyon nehéz nem kimutatni, hogy legszívesebben agyonrugdalnám a profitorientált főnökét. Nem akarom azt hajtogatni, hogy ne aggódj, blabla, mert sajnos van aggódnivaló:( Tudnátok tippeket adni? Köszönöm! 23, L
2011. dec. 3. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egyutt éltek akk van félni való, de próbáld mindenben támogatni. Igaz h nehéz munkát találni de ha bemegy a munkaugyibe ott v kikuldik valahova v álláskeresoi támogatást kap ha van tobb mint 1 év munkaviszonya. Azt h mennyit és meddig majd ott állapítják meg. Nerm nagy pénzek ált. de tobb mint a semmi
2011. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok, mert sajnos nem az első alkalom. viszont itt, ahol élünk, kb 0% az esély, hogy munkát kapjon. engem nem is az anyagi vonzat aggaszt (havi 28ezer segély), hanem a lelki. szegényem kezdte beleélni magát, hogy ilyen körülmények között lett munkája, végre egyenesbe jövünk, erre tessék:( megfúrta egy sunyi k.rva kollégája, plusz a főnöke is egy segg. komolyan annyira felhúzta az agyam az a kolléga, hogy azon gondolkodom, hogy minden mindegy alapon elkapom pár barátommal.
2011. dec. 3. 11:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet.. Próbáljon meg addigis keresni valami ideigleneset, amíg jobbat nem talál. Én pl mikor befejeztem a sulit, Mekiben kezdtem dolgozni, éjszakáztam sokat, de állandóra végül nem vettek fel, így otthagytam, majd felszolgáló voltam egy ideig egy cukrászdában, és utána jött ez a mostani meló, ahol 3 éve vagyok már. Mellette pedig most tanulom a műköröm készítést, mert ha véletlenül meló nélkül maradnék, így egy bizonyos szinten be vagyok biztostva..
2011. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a lényeg az hogy segíts neki állást keresni mert azt manapság nehéz...


mindenben állj mellede és a lényeg hogy ne veszekedjetek emiatt meg ne éreztesd vele hogy most úgymond ingyenélő :)

2011. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Antimod ***** válasza:

Én mit tennék?


Először is rábíznám a házimunka én részemet is (férfi vagyok). Két okból:


1) Nem érezné haszontalannak magát, hiszen engem tehermentesítene egy kicsit.

2) Ugyanez lenne visszafelé is, szerintem ilyenkor az embernek kötelessége ebben segíteni, ha már egész nap otthon kell ülnie.


Ezenkívül - mivel egyéni vállalkozó - rábírnám, hogy az álláskeresés mellett még többet foglalkozzon az üzletével, abból is valamivel több jönne be, és a segély mellett azért jól jönne az is a megélhetéshez. Természetesen mindenben segítenék neki, ami a munkakeresést illeti, lelki és gyakorlati téren is.

2011. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt elég jól anno / 4éve / , hogy elveszítette az állását, de azt már nagyon NEM, hogy esze ágában sem volt másikat keresni !

Amit tehetsz, hogy nem hajtogatod neki, hogy így sajnálod, meg úgy sajnálod, mert azt elég frusztráló tud lenni ! Inkább tényleg az a legjobb, hogy segítesz neki állást keresni , bár tudom, hogy elég gáz most, de ha nagyon nem menne én mennék egyből külföldre nem élnék segélyen , fiatalok vagytok !

2011. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

támogatom, ahogy csak tudom, csak kb egy éve szintén nem volt állása, és nem akarom, hogy visszaessen abba a depressziós állapotába.

én sajnos tanulok (utolsó évem), szóval ezt az egy évet még le akarom nyomni, aztán valsz irány külföld.

nem csesztetem, hogy keressen másikat, amúgy is keres magától, csak szegény nagyon el van kenődve, mert azt érzi, hogy ő sehova sem jó. pedig nem igaz, két szakmája is van, felsőfokú végzettsége, stb, és inkább az államnak/városnak szégyen, hogy sehol sem tud elhelyezkedni. de hát ettől még nem lesz boldogabb, és nem lesz pénze.

2011. dec. 3. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyen laktok, ahol nincs esély munká találni akkor költözzetek el máshova! A változás még a kapcsolatotoknak is jót fog tenni!


A lényeg, hogy ne tudaosítsd benne, hogy kevés a pénz! Ne mondj olyanokat, hogy "már megint a nullán vagyunk", "ha lenne egy kicsivel több pénzünk, akkor ezt is megengedhetnénk magunknak", stb, mert ezzel csak azt tudatosítod, hogy nem tud neked megadni mindent. Az ember ilyenkor képes beletörődni, hogy nincs állása és nem is keres, segíts neki ebben, nézzetek együtt álláshirdetéseket, segíts neki összedobni egy jó CV-t és KÖLTÖZZETEK EL olyanhelyre, ahol kaptok munkát!

2011. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnos az egyetem miatt én ide vagyok kötve még egy pici ideig. A vicc meg az, hogy nagyvárosban élünk, még csak nem is faluban és nem is Kelet-Magyarországon. Talán Budapesten lenne könnyebb a helyzete, de ott meg annyival drágább minden (albi, bérlet, kaja, stb), hogy a gatyája is rámenne, nem lenne értelme. :(
2011. dec. 5. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor húzzátok ki valahogy, amíg még tart az egyetem, utána próbálkozzatok külföldön. Magyarországon kicsi az esély mindenre. Ha van is meló akkor is csak evickélés az egész élet. Haladni nem lehet.
2011. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!