Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki távkapcsolatban él/élt:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki távkapcsolatban él/élt: hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés

A párom focizik egy kis csapatban. Most elhívták focizni Vácra(ami tőlünk nagyon messze van). Szeptembertől menne, és én támogatom is, de ő nem akar itt hagyni.

Igazából én csak attól félek, hogy a találkozásokat elég ritkán tudnánk megoldani.

Én 17/L, Ő 19/F


Ti hogyan oldottátok meg, hogy minnél gyakrabban találkozhassatok?

Mi az ami a leggyakrabban problémát okoz a kapcsolatotokban?


2011. júl. 6. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha még ilyen fiatalok vagytok és nem annyira mély a kapcsolatotok és régóta van, szét fogtok menni, én nem engedném a helyedben, gondold át, bár elég nagy lehetőség a barátodnak, vagy ha megy is ne hanyagoljátok a hétvégi randikat és minden oké lesz:)
2011. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Menni fog:) A barátommal 7 hónapig nem találkoztam:) Most itt a nyár:) Csak egymással vagyunk:) Bízz benne:) Ha tényleg szeretitek egymást, akkor menni fog

:) 16/l

2011. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

7hónapig nem találkoztatok? az hol kapcsolat?

és hogy bírtad?:( sajnálom

2011. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én leginkább távkapcsolatokat építettem ki. Az ilyet fenntartani akkor lehet, ha legalább a hétvégéket egymással tölthetitek. A leghasznosabb, ha egyik hétvégén ő jön hozzád, a másik hétvégén te mész hozzá, így váltogatva...persze ahogy a lehetőségek diktálják. Ha tényleg szeretitek egymást, kibírja a kapcsolat és az együttlét annál élvezetesebb, értékesebb. A hétköznapokat pedig érdemes legalább interneten keresztül fenntartani. Idővel majd megoldjátok, hogy véglegesen együtt legyetek, ha eljön az idő...bár ehhez még fiatalok vagytok.
2011. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is abban reménykedem, hogy el fog menni. Mióta megtanult járni azóta focizik. Imádja!

Most, hogy megkapta ezt a lehetőséget, inkább maradna, mert itt vagyok én. De én ezt nem akarom. Szeretném, ha az álmait követné.

A találkozásokat meg tudnánk oldani... Egy hónapban talán kétszer tudnánk találkozni.

A szerződés 3 éves. Ebből csak két év lenne nehézkesebb. Az utolsó egy évben már én is Pest környékén lennék, és valamivel könnyebb lenne találkozgatni...

2011. júl. 6. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:
meg ha nem vagy féltékenykedős belemehetsz, így olvasva nagyon szerethetitek egymást:)
2011. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok féltékeny típus. Megbízom benne.

Nem vagyok túl szép, nem vagyok tökéletes sem, de tudom, hogy nőként(tinédzserként) képes vagyok megtartani, mert én vagyok én. :)

És ő az első akiért mindent megtettem. Hajnalba keltem, hogy kitakarítsam a lakást (kertes ház), megfőzzem az ebédet és még el is érjem a 9:50-es buszt, ami hozzájuk megy.

Ő az első, akit szeretek :$

2011. júl. 6. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
de irigyellek:) sok boldogságot!!!
2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

17:11:

Miért irigyelsz? Hisz szerintem nincs miért...

:)

De köszönöm!


És köszönöm szépen azoknak, akik eddig válaszoltak! :)

2011. júl. 6. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
A colt barátnőm és kösztem 500 km volt. Még csak nem is egy nyelven beszéltünk, szerencsére én tudok olaszul. És a sztorink dióhéjban szakítással végződött igaz még fiatalok vagyunk, de elég nehéz. Ahhoz hogy ezt kibírjátok és elviseljétek nagy kell legyen a ragaszkodás a tisztelet a szeretet az önfeláldozás. És komolyan el kell határozni hogy te ezt vállalod-e? Neked ez megéri-e? Nem minden távkapcsolatnak szakítás a vége ez egy téveszme. De ha elég erősek vagytok:) Akkor nem fog kialudni a tűz ;) mai világban van telefon internet, bármikor beszélhettek. Szóval sok szerencsét és kitartást kívánok nektek:) Legyetek boldogok sokáig :)
2011. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!