Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 2,8évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szikra91 kérdése:

Barátnőmmel 2,8évig voltunk együtt, míg azt mondta egy hónapja, hogy minden jó volt de Ő ezt most így nem tudja folytatni. Megkérdeztem tőle h lehet e még belőle valami és azt felelte még bármi lehet. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 15:31
 1/4 anonim válasza:

Nézd! Ez kicsit gyanús, ha már azt mondta h minden jó volt akkor minek szakított?? érted...

Kérdezz rá, hogy most ez honnan jött neki, és ha hebeg habog, akkor lehet h egy 3. személy van a dologban. (persze nem tuti) Mindenképp beszélj vele, talán még nincs veszve semmi.

2011. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján: hagyd, hogy menjen a maga útján, abszolut mellőzd és érezze azt, hogy nélküle te teljes életet tudsz élni. Ezzel nem megbántod, sőt, vonzó erős egyéniséget fog látni benned, akiben van tartás. Ne fuss utána, ne hagyd, hogy bármi módón kihasználjon (ezt úgy értem, hogy ne hagyd, hogy B variánst csináljon belőled, miközben próbál újat tapasztalni - ha ez esetleg nem jönne be neki, akkor még mindig ott vagy neki te alternativaként)

Komolyan, legyen tartásod és büszkeséged. ha ezt meg tudod állni, akkor adok egy hónapot, és ő fog kérlelni, hogy fogadd vissza. lényeg, hogy ne legyen biztos a dolgában, hogy te minden körülmények közt oda s vissza vagy érte.

TAPASZTALAT:)!

6 éve vagyok együtt a barátommal, akivel szintén eljátszodtuk. Én szakitottam, ő tartotta magát, és bevált:)

Sok sikert:)!

22 L

2011. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másik férfi van a képben, ezer százalék!
2011. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek éljem saját életem és hagyjam és talán majd rá jön?Ne hívjam és ne keressem semmi?
2011. dec. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!