Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen, hogy belehalok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy belehalok a saját magamban való csalódásba?

Figyelt kérdés
Belehalok, hogy nem tudtam megfelelni a lánynak, hogy nincsenek emberi kapcsolataim, mindenki menekül előlem.
2011. dec. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Változtass rajta, minden ember képes változni barátom.
2011. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
40%
Nem halsz bele. Ha belehalnál akkor nem tudnál hülye kérdéseket kérdezni a gyakorin.
2011. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=EQw9w3FwynY

Nézd meg a Titok című filmet.:)

2011. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

szar ügy barátom


ne felelj meg mindenkinek csak ÉLD A SAJÁT ÉLETED, NEM KELL NEKED FELSZÍNES BARÁTSÁG


emberi kapcsolatok? ha normális lányt találsz (mindenki az a maga módján) vagy inkább úgy fogalmazok megtalálod azt akivel egy síkon vagytok, nem kell izgulni csak hagyni had menjen minden a maga útján...

2011. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz belehalni.

Ezen egyedül te tudsz változtatni, változtass rajta. Nem hiszem, hogy mindenki menekülne előled. Egy lánynak nem tudtál megfelelni, van ilyen. Fogsz találni sokkal jobbat, akinek tökéletes leszel.

2011. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Nem tudtál megfelelni????!

Miért, túl kicsi a lőcsöd? Vagy mégis mi az, hogy nem tudtál megfelelni?


Meg mi az hogy mindenki menekül előled? Van konkrét okuk is rá? Mégis milyen defekted van ami sem a barátnődnek, sem az ismerőseid nem tolerálnak???


Kifejthetnéd bővebben. Mert ez így csak egy értelmetlen kérdés...



21F

2011. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és a lányokon töltöm ki a haragomat. Nagyon csúnyán beszélek velük és fizikailag is adok nekik löketet.
2011. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
érzelmi intelligenciám szerintem alacsony. Vagy pedig ilyen idegbeteg vagyok. Apai ágon mindenképp van ilyen idegbeteg, gyenge probléma.
2011. dec. 3. 22:57
 9/41 anonim ***** válasza:
jógázz
2011. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Ezt hívják gyengeségnek.
2011. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!