Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen, hogy belehalok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy belehalok a saját magamban való csalódásba?

Figyelt kérdés
Belehalok, hogy nem tudtam megfelelni a lánynak, hogy nincsenek emberi kapcsolataim, mindenki menekül előlem.
2011. dec. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Szánalmas hogy milyen gyenge pasik vannak. És itt nem az izomra gondolok ;)
2011. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Add ki a haragod, pusztíts! Én ezt teszem, te is tedd!
2011. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
És, hogyan lehetek erős, férfi!?
2011. dec. 3. 23:12
 14/41 anonim ***** válasza:
Ha vered a nőket, akkor elvileg erős vagy, legalábbis a lányok szeretik ha a pasijuk veri őket. Ezt mondják nekem.
2011. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

azon képest, hogy azt írtad idegbeteg vagy, nekem volt barátom aki idegbeteg volt....

de ő tört zúzott, telefonja nem maradt egy darabban, meg a kezét is elintézte egyszer a fallal...

nem kell mindent ennyire magadra venni és kész :)

19L

jah és öngyi ötleteid remélem nincsenek....

2011. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

az aki tör zúz,, össze töri a telefonját meg bele ver a falba nem idegbetegnek hívják hanem:


elkényeztetett baro.marcú nagyképű feltűnési viszketegségben szenvedő se.ggfejnek....

2011. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

"Belehalok, hogy nem tudtam megfelelni a lánynak"

Tényleg ne vedd magadra ennyire..meg,lehet egyszerűen nem voltál az esete vagy szerelmes volt másba.

Amúgy,ne izgulj,más is járt már így,de annyi lány van még..nem éri meg szomorkodni olyan sokáig!

"Ami nem öl meg,az megerősít!" Ha nem is vigasztal most,jusson eszedbe,mert igaz..lesznek szarabb dolgok is.

És nem hiszem,hogy mindenki menekül előled..vagy nem lehet,hogy kicsit már megfojtod a szereteteddel a másikat?:/ Mert,akkor picit legyél lassabb.

Sok sikert öcskös,adj bele mindent! ;)

16/L

2011. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
és a feltűnési viszketegséggel mi tehető? mert magamra ismerek.
2011. dec. 3. 23:28
 19/41 anonim ***** válasza:

ma 23:22

igazad van ,és még csinált mást is....

az a baj későn jöttem rá,és ez csak 3 hónap után derült ki.....

de kül idegbeteg is volt....

19L

2011. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A férfisság hiányzik belőlem, ezt felismerem, és ezért nem tudom túltenni magam a történteken, mert egyébként egy Igazi Nő volt mellettem. Hatalmas kudarc ez, én is törtem-zúztam telefont stb.. Nagy csalódás ez. Nem váltam féfivá, nem tudom mit tegyek..
2011. dec. 3. 23:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!