Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi arc-ra 7-es a teste 10-es, az már ütőképes kombót tud alkotni, ha a belső tulajdonságai is jók?

Figyelt kérdés
A 10-es test alatt nem a kiszteroidozott állatot gondolom, hanem az ilyen "görög istenes" test, tehát szálkás mindenhol, széles váll, kidomborodó izmos fenék, stb.
2011. dec. 3. 23:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Igen. Megfelelő ruházattal és parfümmel megkaphatsz 9-es lányokat is.
2011. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
nem, ha ilyeneket kérdez még 5-ösöket se....
2011. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
teljes mértékben :)
2011. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a vindóz élményindex

mindig a legalacsonyabb pontszám határozza meg az összpontszámot

2011. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Hát elméletben jó...de gyakorlatban felesleges megkérdezni itt...majd lesz valahogy
2011. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Hát, nekem kissé szegényes az az ember, aki nem a lelkét, hanem a testét mutatja meg először.

Amúgysem bírom az izmos testet, a szálkásat sem, sosem tetszett egyik sem, szexuálisan sem vonz.

2011. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
úgyértem, ha egy palinak jó teste van de nem kérkedik vele, nem mutogatja feltűnően. hanem hagyja hogy észrevegyék
2011. dec. 4. 00:01
 8/29 anonim ***** válasza:
ha egy pasinak jó teste van, az jó, de ha magára azt mondja, hogy görög istenes, hát akkor.....
2011. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azzal van gond, aki ismeretlen nőket hülyéz le, csak mert nem jön be neki.

Tudod,nekem az jön be, ha valaki IQ-ra gyúr. Nem érdekel kinek mennyi munka van a testébe fektetve, soha nem is érdekelt. Egyébként is világ életemben a duci férfiak tetszettek.

Ha szerinted csak győzike és kigyúrt ember létezik, akkor teljesen érthető mi bajod azokkal a nőkkel, akiknek nem jössz be.

2011. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ismét butus vagy. Én IQ-ra és, testre is gyúrok. Van egy gépészmérnöki diplomám is. Puff.
2011. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!