Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor mondjátok egy férfira, hogy jó pasi belső és külső tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés
Csak értelmes választ szeretnék.
2010. ápr. 12. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor ha összhangban van a külseje és belső tulajdonságai. lehet valaki kívülről egy nagyon jó pasi (látszólag), aztán belülről meg egy senki. nekem fontos hogy legyen magabiztos, udvarias, humoros, ne legyen nagyképű,öntlet. a külsejére pedig adjon azért, de ne az legyen a nap 24 óráját kitevő elfoglaltsága. nem szeretem a mai metroszexuális (lassan már nőiesebb férfiakat a nőknél) akiknek minden csak a látszat körül forog, de ha össze kéne szerelni egy polcot na akkor máris valami szakember hívnak. na az ilyenek nem is férfiak.
2010. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik.külső és a belső is jó?:O

Neeem, létezik ugyan,de a mesében és a romantikus filmeken.

Barby

2010. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez eléggé összetett. Ahhoz hogy jó pasi legyen tényleg összhangban kell, hogy legyenek a külső és belső tulajdonságok. Nekem fontos, hogy humorral és lazán vegye az életét, de mindehhez érett gondolkodás társuljon.

De ezeken kívül a legfontosabb az, hogy legyen kisugárzása, legyen vonzó, ami nem azt jelenti, hogy jól néz ki (ez valami számomra is misztikus dolog, de vannak csúnyácska pasik is, akikért meg lehet bolondulni).

Szeretem, ha valakinek van egyénisége, és stílusa, ez egyaránt vonatkozik a külsőre és a belsőre is.

Külsőre amúgy a férfiasabb pasikat szeretem, kis borostával (tehát ne legyen babaarcú), és testfelépítésében ne legyen kigyúrt, de duci se, szóval legyen minél természetesebb...

És a nagyon rövidhajú srácokat nem szeretem, tehát az ilyen 1-2 centi hajúak nem tetszenek, plusz utálom, ha egy férfi zselézi a haját és tüskék vannak a feje tetején, azt visszataszítónak tartom, bottal se érnék hozzá.

De ez a külső dolog ez egy személyes vélemény és messze esik az átlag lányok elvárásaitól....

2010. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert tudom magamról, hogy megkellene változnom leginkább belülről, és hogyha szeretnék ismerkedni mire figyeljek oda leginkább.
2010. ápr. 13. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az a pasi Hugh Jackman:D
2010. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12:55:

Olyan nincs, hogy valaki magabiztos, de kicsit sem nagyképű. A magabiztosság az erős önbecsülésből fakad, a szerénység(nem álszerénység), meg az önbizalom hiányból.

2010. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van olyan kisugárzása ami az érzékeimre hat. sőt minden érzékemet igénybe veszi, látványa, hangja, illata, tapintása, az íze mind együtt. régebben nem gondoltam, hogy ilyen létezik, és eddig csak egy ilyen férfival találkoztam, semmi mást nem akartam csak szeretkezni vele. :) mint az elemi vonzerő, ez olyan.
2010. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én szememben megszépül a kellemes belső tulajdonságokkal rendelkező ember. Pl a páromat észre sem vettem, míg közelebbről meg nem ismertem, mert nem jött be külsőre. Aztán megismertem, rájöttem milyen remek ember és megszerettem.
2010. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függő.Én ppl utálom a beképzelt pasikat, a barátom mégis tele van önbizalommal és imádom.Utálom azokat akik megcsalják a másikat ő mégis egy időben megcsalt pár barátnőt. Legyél önmagad, ha már megjűtszod magad akkor az már hazugság.Ami idővel úgy is kiderül.Nekem pl. olyan pasik jönnek be akik belsőre hasonlóak mint én,vagy inkább akik elviselik a hibáimat.Pl én pesszimista vagyok,mégsem tudok együtt lenni egy olyan emberrel aki állandóan panaszkodik,mert nekem szükségem van arra h. erőt adjanak stb.erre nehéz válaszolni.
2010. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!