Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok mikulás ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok mikulás ajándékot venni a párotoknak? Ha igen, mit? Ilyenkor elég csak csokit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez lesz a második Mikulás, mióta együtt vagyunk, tavaly vettünk egymásnak egy kis csokit (kb 200-300 ft értékben), szerintem idén is ez lesz...


De ismerek párokat akik ilyenkor semmit nem adnak, hiszen egy kis csokival év közben is sokszor meglepik egymást, a nagyobb ajándékkal meg érdemes várni karácsonyig, főleg ha nincs eleresztve anyagilag az ember.


Szerintem biztos örül a párod, ha megleped egy kis csokival (főleg ha ő is ad, lehet hogy cikinek éreznéd, ha te üres kézzel jelensz meg), de nagyobb dolog semmiképp nem kell szerintem, itt tényleg csak a gesztus a lényeg.

2011. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a választ:)

Igazából még csak pár hete vagyunk együtt... Én is csak valami jelképeset akartam:)

2011. dec. 4. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!