Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány belém szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány belém szeret és meg akarom tartani akkor tényleg hanyagolnom kell kicsit néha, vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy, nem hívni állandóan, hanyagolni, hogy hiányozzak neki.. remélem megértitek mire gondolok...
2011. dec. 4. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket beszélsz.... nem kell taktikázni, amikor lehet együttvagytok, ha meg nem akkor majd ugyis hiányozni fogtok egymásnak,annyi igazság van benne, hogyha a nap 24 óráját együtt töltitek akkor az rombóló hatással lehet a kapcsolatra.
2011. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint hogyha a hét minden napján mindig nagyon hosszú időre együtt vagtok
2011. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval ha mondjuk minden nap vele beszélek msnen akkor is? Persze azért hétvégére kimozdulok haverokkal.
2011. dec. 4. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyen taktikákat, lány vagyok... Bár az igaz, hogy ezáltal tűkön tudod tartani őt, de ha már biztos a dolog, akkor sztem felesleges. Hány éves vagy amúgy?
2011. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16
2011. dec. 4. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
igen ezt kell csinálni de ez taktika már és iylenkor jön rá h fontos vagy neki majd keres ő
2011. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és utálom ezt a taktikát, mivel a barátom is alkalmazza.

Egy egyetemre járunk, de nem egy karra emiatt amúgy is összefutunk szinte minden nap, de ezeket nem nevezném igazi találkozásoknak.

De beismerem, ez a taktika sajnos tényleg működik.

Ugyanis van, hogy egy hétig mégsem tudunk találkozni, ilyenkor már sokkal jobban izgulok a találkozás előtti napon, órában, percben, és az együtt töltött időt is jobban értékeljük mindketten. Így megmarad a találkozások különlegessége.

De azért egy-egy szerelmes sms mindig jól tud esni az embernek.

2011. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A túl sok és a túl kevés együttlét romboló. Meg kell találni az egyensúlyt, de nem így.
2011. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a hasznos tanácsokat.
2011. dec. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!