Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Asszem megtetszett egy lány. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszem megtetszett egy lány. (? )

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én a szerelem témára elég kényes vagyok, szinte mindig összeveszek a fiúmmal, és mindig kisírom magamat minden barátomnak és barátnőmnek. Hisztis vagyok de sosincs elegem a fiúkból. Most viszont a voltpasim voltcsajával nagyon jól összebarátkoztam és valami furcsát érzek iránta. aranyos, gyönyörű és szexi csajszi. agyba főbe dícsérem és nemhiszi el milyen szép. képeket küld nekem h bebizonyítsa milyen ronda dehát nemígyvan....nemtudom hogy ez most vonzalom vagy csak irigység amiért ilyen szép és gyönyörű, de megilyeszt a gondolat hogy mást is érzek iránta....Szerintetek ez most vonzalom vagy csak irigység? (lécci ne bunkóskodjatok...)
2011. dec. 4. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak kíváncsiság...
2011. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te amúgy most b*zi vagy akinek megtetszett egy csaj, vagy egy csaj akinek megtetszett egy csaj?
2011. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: csaj vagyok...és mondtam h nem kell a bunkóskodás...
2011. dec. 4. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évese vagy? Szerintem csak ilyen irigység szerűség. Nekem van párom és ha meglátok egy szép csajt egyből úgymond elkezdek "érdeklődni iránta" figyelem hogy mitől lehet ilyen szép meg minden :/ és én inkább irigy vagyok ilyenkor meg féltékeny hogy ő szép én meg nem annyira szerintem ha velem egy idős vagy kb. akk ez természetes

15/L

2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2011. dec. 4. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy képet arról a csajról? :)
2011. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A voltpasid voltcsaja érdekes meghatározás, mert az te vagy :), de gondolom a mostanira gondoltál.

Bunkóskodás nélkül elég egyszerü,ha nem fordult volna meg a gondolat a fejedben, akk nem teszed fel a kérdést, ha már feltetted, akk nem közömbös neked a lány, magyarul vonzódsz hozzá.

Ha csak irigy lennél, akk már kiraktad volna a képeit az oldalra vmi durvább kérdéshez.

2011. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a mostani csaja, hanem már az utánam lévő, de már vele is szakított...
2011. dec. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!