Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a jelenlegi párotok és a barátnőtök évekig szexuális kapcsolatban volt egymással?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnál ha megtudnád,hogy a viszonynak akkor lett vége amikor ti összejöttetek? Gondolom a barátnő az felejtős lenne ezek után. És a párotok?
2011. dec. 4. 15:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Látom nehézséget okoz az olvasás vagy a szöveg értelmezése. Hát akkor hajrá! ess neki még egyszer :) A srác az én "párom" volt évekig és már nem volt köztünk régen semmi amikor összejött a barátnőmmel.Időközben elkövetett valamit,amit csak akkor tudnák elmondani a barátnőmnek ha azt is elmondanám,hogy viszonyunk volt. Csak nem tudom hogyan reagálna..........
2011. dec. 6. 21:10
 12/19 anonim ***** válasza:

Na oké te nagyokos!


"Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a jelenlegi párotok és a barátnőtök évekig szexuális kapcsolatban volt egymással?"


Szóval a barátnőm és a feltételezett barátnőm, -akivel vagy csalom a jelenlegi páromat, vagy csak barát, barátnő- évekig szexuális kapcsolatban volt egymással. Ezek szerint a mostani párom biszex. Én ennek örülnék.


"Hogyan reagálnál ha megtudnád,hogy a viszonynak akkor lett vége amikor ti összejöttetek? Gondolom a barátnő az felejtős lenne ezek után. És a párotok?"


Én köszönettel venném hogy nem folytatta a viszonyt a csajjal a jelenlegi párom amikor engem megismert, így nem tartott két vasat a tűzben. Szóval egyik sem lenne felejtős!


Ha csaj lennék:

Szóval rányomultam a barátnőm expasijára! (mivel ő járt vele énelőttem, de ennek mint mondtad már vége, mert megismert engem. Tiszta ügy! Én vagyok a szabályszegő!



Új infó:


"Én a barátnő vagyok. Akivel viszonyom volt az most a barátnőm párja és csúnyán átvert. Megérdemelné,hogy kitálaljak mindent mert még sok mindent nem tud róla a barátnőm amit én sajnos megtapasztaltam. De ehhez mindent el kellene mondanom. A viszonyt is."


Te vagy a barátnő, akivel a srác volt, és a viszonyotok azelőtt véget ért mielőtt a te barátnőddel összejött volna.

Szóval te most megfordítottad a szituációt. Ezek szerint te nem a srác párja lettél, hanem a volt barátnő.


Szóval a fiú átvert az ég tudja hogy és mivel, merthogy ezt valahogy elfelejtetted közölni, de az biztos nagyon csúnya dolog volt.

De akkor mi a rákról akarsz kitálalni?

Netán arról h ő azelőtt veled volt? (Hú micsoda nagy hír, és kitálalnivaló!)

Vagy arról h ő átvert? Mivel????

Vagy hogy sok idegesítő szokása van? Nem mosogat el maga után és a büdös zokniját az ágya mellé dobálja?


Nem tudsz fogalmazni se értelemesen magyarázni de azért keménykedsz! Tipikus arogáns pic$a vagy, és te nem tudsz írni, nem pedig én olvasni!!!!

2011. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:):)
2011. dec. 7. 11:58
 14/19 anonim ***** válasza:

tegnap 11:58


Konkrétan meg tudod fogalmazni h mi bajod a jelenlegi felállásoddal?

2011. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan minek írsz ha hülyének nézel? Rajtad kívül mindenki értette a kérdést. Mindenki értette,hogy én a barátnőm előtti kapcsolat voltam de a barátnőm szemszögéből kérdeztem,hogy mit tennétek egy ilyen helyzetben. Én már nem fogalmazok meg semmit a válaszodra pedig nem vagyok kíváncsi. Köszönöm az eddigi hozzászólásaidat. :)
2011. dec. 8. 10:25
 16/19 anonim ***** válasza:

tegnap 10:25


Nem néztelek hülyének! Arogáns pic$ának neveztelek és erre ismét ráerősítettél!

Rajtam kívül h ki értette azt nem tudom, de sanszos h sokan csak azt hiszik h értik miközben nem.

Most először mondod h a barátnőd szemszögéből kérdezed.

A kérdés továbbra is az hogy mit számít az hogy ki kivel volt, ha már minden korábbinak vége, és a jelenlegi felállásban nincs semmi deviáns sem?!

Egyébként a problémád a te szinteden talán érthető is lenne, de a valóság az hogy nem létezik!

2011. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a probléma létezik. A "kapcsolatunk" alatt de főleg amikor vége lett a srác olyat tett amit a barátnőmnek tudnia kellene. De vagy mindent elmondok vagy semmit. Az érdekelt volna,hogy más kitenni-e a barátnőjét ha tudná,hogy a párjával iszonya volt hiszen akármikor újra kezdődhetne amikor a kapcsolatuk kicsit rosszabbra fordul. Én féltékeny lennék a barátnőmre egy ilyen helyzetben. Azért tettem fel a kérdést mert nem szeretném ha a barátnőm örök haragban lenne velem. Már döntöttem: nem mondok el semmit. És félre ismersz mert az arrogancia nagyon is távol áll tőlem csak nehezen viselem ha valaki ismeretlenül hamis dolgokat állít rólam. Röviden ennyi.

Üdv,az arrogáns P...a

2011. dec. 10. 06:20
 18/19 A kérdező kommentje:
lemaradt a v a viszony szóból. Bocs
2011. dec. 10. 06:21
 19/19 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 06:20


Ha valaki pl azt állítja rólad h szereted a spenótot amikor mondjuk utálod akkor annak átharapod a torkát?

2011. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!