Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon szeretek és ő is engem de mégsem vagyunk együtt. Azt mondta hogy jobb nekünk külön és maradjunk csak barátok. Ez most így is van és sztem tök jó hogy beszélünk meg minden de néha zavaró is mert ott van mellettem és mégsem csinálhatok semmi pl. nem csókolhatom és nem ölelhetem meg stb. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből mindig eszembe jut az amikor megöleltem meg minden ami volt. Szóval aki már volt hasonló helyzetbe vagy csak jártas ebbe a témába vagy tud segíteni az segítsen. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. dec. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
neked még jó a szituáció...nekem az a helyzet..h össze ismerkedtem egy sráccal. forrt a levegő nagyon tetszettünk egymásnak. beszéltünk sokszor és azt hittem lesz valami. totálisan belezúgtam, meg is beszéltük azt h lehetne valami de még korai. azóta hozzám se szól csak végszükségbe, én meg itt szenvedek. szerintem ne törődj bele h ezt mondja, mert lehet h végképp elveszíted...
2011. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez:


"Van egy srác akit nagyon szeretek és ő is engem "


meg ez:


" jobb nekünk külön és maradjunk csak barátok"


két ellentétes tartalmú állítás. Ha szeret, akkor nem akar külön lenni tőled. Ha külön akar lenni tőled, nem szeret. Ez ilyen bazi egyszerű ám.

Hogy legyél túl rajta? Mondjuk ne legyél a közelébe egy darabig, mert csak epekedhetsz utána, hogy ott van, de nem érintheted meg. Szóval egy kis távolság segítene, amíg kijózanodsz.

2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellesz neki eléggé,vagy pedig annyira kis tapasztalatlanka,hogy fél belevágni bármibe is.


Viszont ezek után szerintem,hogy te így megnyíltál előtte már nem lehet köztetek sem igazi barátság,sem más kapcsolat,főleg,hogy azt mondta, hogy ne járjatok....

Én nem tartanám vele ezekután már a kapcsolatot,hisz csak mégjobban fájna,hogy nem csinálhatok vele azt,amit igazán szeretnék...

2011. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!